Rainbow Six Siege Operator tavsiyesi

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
25000 Renown'a A.C.E ve Maverick harici saldırı operatörü önerisi verebilir misiniz? Oyunu yeniden oynamaya başladığım için haritalarda avantaj sağlayan operatör olursa çok iyi olur çünkü haritaların çoğu değişmiş, ek olarak çoğu yeni operatörlerin özelliğini bile bilmiyorum. Iana iyi gibi duruyor fakat emin olamadım.

Tom Clancy's Rainbow Six  Siege Screenshot 2020.09.28 - 18.43.27.45.png

Son gelen operatöre bir bakın derim güçlendirilmiş duvarları bile delebilen ve 180 derece dönebilen kamerası ciddi bir taktiksel avantaj sağlıyor.

(Eğer bütün parayı ona harcamak istemiyorum derseniz de BB ve Capitao da güzel seçimler olur.)

Blackbeard, Fuze, Kali en çok oynadıklarım. Onun dışında Iana da güzel. Takıma işlevsellik bakımından Dokkaebi ve Lion güzel iş görüyor. Bunlar arasından hangisini seçeceğine şu listeden karar verebilirsin.

• Kali - Sniper oynamayı seviyorsan.
  • Blackbeard - Savunma bakımından güçlü aynı zamanda da silahı da iyi yani hem atak hem savunma.
  • Fuze - Cluster Charge yani yeteneği çok iyi, adam öldürmeye yarıyor veya bir odaya gireceğin zaman rakibi o odadan kaçırmaya yarıyor.
  • Iana - Odanın içerisine girerken rakip olup olmadığını bilmiyorsan yeteneğini kullanıp odaya klonunu gönderdiğin zaman rakip olup olmadığını öğrenebilirsin.
  • Dokkaebi - Rakibin telefonlarını öttürüyor, bu sayede rakip eğer yakındaysa konumunu ses sayesinde öğrenebilirsin hem de oda baskınlarında rakibin dikkatini dağıtıyor.
  • Lion - Eğer rakip hareket ederse rakibin nerede olduğu gözüküyor, bu sayede eğer rakip tam olarak konum almamışsa ulu orta yerde durup beklemek zorunda kalıyor.

Geri
Yukarı