Rainbow Six: Siege Operatör Tavsiyesi

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kısa bir süre sonra saldırı tarafından bir operatör alacağım, 20.000 Renown biriktirdim bile :)

Operatörde aradığım özellikler: Hızlı olması (en az 2 birim), Assault Riffle kullanması ve en önemlisi silahının kontrolünün kolay olması. Aklımda Dokkaebi, Nomad, Zofia, Jackal ve Maverick var. Sizce hangi operatör daha uygun olur?

NOT: Genelde yalnız takılırım, genelde dengeli, duruma göre hafif agresif oynuyorum.
NOT 2: Oyunun standart sürümüne ek Hibana, Buck, ve Ying operatörlerine de sahibim.

Son düzenleme:
Nomad'in silahlarının kontrolü pekte kolay değil gibi geldi bana. Hem oynamasının zevkli olması hem de efektif olmasından ötürü Zofia önerimdir.

Bence Lion alabilirsin. Lion'un silah kontrolü gayet iyi ve şarjör kapasitesi yüksek. Ama dediğin karakterlerden birini almak istiyorsan Jackal olabilir. İki silahıda gayet kullanışlı ve solo oyunlar için ideal (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı