Rainbow Six Siege Oynayın!

Aşırı taktiksel diyorlar. Zorlar mı mesela yeni bir oyuncuyu? Ayrıca her taraftan mermi gelmesi gibi olaylar da sıkıntı oluyormuş. Ne kadar sürede alıştınız siz?
Ben 100 saatte oyuna bayağı hakimdim. Zaten 50 saat sonra oyunu tam biliyorsun. Alışma süreci bitiyor, ustalaşma başlıyor artık.

Son düzenleme:
Fazla değilmiş en fazla 1 seneye hepsini açarım. Lig sistemi var anladığım kadarıyla doğru mudur? Rank ve MMR sistemi nasıl işliyor?

Her maçta baz olarak 25 MMR garanti alıyor veya kaybediyorsunuz. Diğer etkenlere (Rakip takımın W/L oranı, seviyesi, rankı) göre üzerine ekleniyor.
Aşırı taktiksel diyorlar. Zorlar mı mesela yeni bir oyuncuyu? Ayrıca her taraftan mermi gelmesi gibi olaylar da sıkıntı oluyormuş. Ne kadar sürede alıştınız siz?

Oyunda PS4 dahil 3K+ saatim var. Yaklaşık 80. saatten sonra her şey tatlıya bağlanıyor :D Ancak YouTube'dan videolar izlemen çok önemli. CoconutBrah ve DangleBerries önerimdir. Onlardan çok etkili taktikler öğrenebilirsin.

Ben 1 günde alıştım. Aşırı taktiksel evet. Beyin kullandırması beni kendisine çekiyor.
Her maçta baz olarak 25 MMR garanti alıyor veya kaybediyorsunuz. Diğer etkenlere (Rakip takımın W/L oranı, seviyesi, rankı) göre üzerine ekleniyor.

Oyunda PS4 dahil 3K+ saatim var. Yaklaşık 80. saatten sonra her şey tatlıya bağlanıyor :D Ancak YouTube'dan videolar izlemen çok önemli. CoconutBrah ve DangleBerries önerimdir. Onlardan çok etkili taktikler öğrenebilirsin.
Anladım hocam. İzleyeyim hocam sağolun.

r6s.png

Siz giderken biz dönüyorduk...

FPS oyunlara karşı hep bir ön yargım oldu. Genelde oynamayı pek beceremiyorum. Bana FPS tarzı oyunları alışmamı sağlayacak bir oyun önerebilir misiniz? Offline olursa aşırı iyi olur.

Geri
Yukarı