Rainbow Six Siege Ping Problemi

Pati Fetisisti

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, tüm güncel oyunlarda çoğu Türk oyuncudan daha düşük ping alıyorum. Ancak R6'da Türk oyunculardan +20 ping fazlam var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Türk oyuncular 60 Ping alırken bende 80+ veriyor. Weu serverinde Mısır'da yaşayan oyuncularla aynı pingi alıyorum bazen. Sakarya'da yaşıyorum, servis sağlayıcım da Türk Telekom. Aldığım hız değerlerini resim olarak bıraktım.
415893

80 ping ve üstü o oyun için normal.
Değil, diğer oyunlarda aldığım ping değerleri çok iyi. 5 Türk giriyoruz mesela herkes 60 Ping alırken ben 84 Ping alıyorum Rainbow Six Siege oynarken Batı Avrupa sunucusunda. Aynı kadro Cs veya Pubg girince diğerlerinden daha az değerler görüyorum.

Hocam sonuçta sunucu Batı Avrupa'da ve ben Mısır'da yaşayan adamlarla aynı Ping değerini görüyorum. Aynı sitede oturduğum arkadaşlar 60 Ping alırken ben 80 küsür alıyorum.

Ben 59-64 arası oynuyorum. 80 ping ve üstü normal diye bir şey yok. İnterneti iyi, çoğu Türk oyuncu da 60 küsürlerle oynuyor.

Bu kadar iyi bir internetle neden pinginiz yüksek anlayamadım. Evde başka internet kullanan var mı?

Ben oyuna ilk başladığımda blood orchid(Ela ve Zofia) vardı. Oyuna 60 pingle başladım. Güncelleme geldikçe yükseldi. Hele italyan operatörler geldiğinde pingim 120-130 arasındaydı. şu an 80 pingle oynuyorum. Bunun bir çözümü yok. Pingim 12, download 24 upload 2.0.

Ben 59-64 arası oynuyorum. 80 ping ve üstü normal diye bir şey yok. İnterneti iyi, çoğu Türk oyuncu da 60 küsürlerle oynuyor.

Bu kadar iyi bir internetle neden pinginiz yüksek anlayamadım. Evde başka internet kullanan var mı?
Tek başıma yaşıyorum.
415916

Cs Ping değerim, şuan çektim. Aynı şekilde PUBG'de de 53-59 arası değişti ancak Tam ekran olduğu için SS alamadım.
415924

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı