Rainbow Six Siege ping problemi

Wi-fi kapattım. Değişen bir şey yok. Ana menüde veri merkezi ping durumu 97 ms. Hazırlık aşamasında 85 ms kadar düşüyor.80-85 ms civarında seyir ediyor. Anlaşılan bizim altyapı tırt :) Öyle anlıyorum

Kullandığınız servis sağlayıcısı hangisi ?
Superonline fiber kullanıyorum.
Wi-fi kapattım. Değişen bir şey yok. Ana menüde veri merkezi ping durumu 97 ms. Hazırlık aşamasında 85 ms kadar düşüyor.80-85 ms civarında seyir ediyor. Anlaşılan bizim altyapı tırt :) Öyle anlıyorum
Daha önce oynadığım arkadaşların da yüksek ping problemi vardı. 90-100, arası ne yaptılarsa çözememişlerdi. Büyük ihtimal altyapı ile ilgili. İyi ve sorunsuz internet sahiplerinin pingleri genelde 50-70 arası oluyor.

İlginç. Ev tesisatında mı sorun var acaba. Bende 50 Mbit internet kullanıyorum. Saha dolabı binanın içerisinde. Ama sizin bahsettiğiniz ping değerlerini almayı bırakın yanından bile geçemiyorum 😂
Noise Margin değerlerimi ekledim. Değerlerde pek bir sıkıntı göremedim. Ama nedense pingin yüksek olması anlaşılır gibi değil.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Merhaba,

ortalama 60 ile oynuyorum ama oyunda olağanüstü bir şey var bunu Türk yayıncılara da sorabilirsiniz 80 ping ile daha çok rakip vuruyorsunuz sebebini bilmiyorum ama dün ping biraz yükseldi daha çok rakip vurdum. :)

Rainbow da ya 9 ping oynayacaksınız yada 80 falan :)

80 ping üzeri olduğunuzda tamadını ve işleyişini bilmiyorum ama sistem otomatik iyileştirme anlamında birşeyler yapıyor. Bu nedenle yüksek pingli ve 9-10 pingli kullanıcılar sorun yaşamıyorlar. Ancak bizim gibi Türkiye den bağlanan oyuncular 60 civarı pingte oynadığı için ne yüksek ping düzeltmesi ne de düşük ping avantajından faydalanamıyoruz. Ben de FTTH var Milenicom ile 50 civarı ping ile oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı