Rainbow Six Siege, PS5 ve Xbox Series X’te 4K 120 FPS Oynanabilecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
rainbow six siege

Rainbow Six Siege’in PS5 ve Xbox Series X sürümleri, 4K 120 FPS desteği ile geliyor. Diğer birçok popüler Xbox One ve PS4 konsol oyunu gibi Rainbow Six Siege de yeni nesil konsollar için güncelleme almak üzere. Ubisoft, 1 Aralık’ta yeni güncellemenin kullanıma sunulacağını ve güncelleme çıktığında oyuncuların yükseltmeden neler kazanacağını ayrıntılı olarak açıkladı. İlk olarak […]

Devamı: Rainbow Six Siege, PS5 ve Xbox Series X’te 4K 120 FPS Oynanabilecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

rainbow six siege

Rainbow Six Siege’in PS5 ve Xbox Series X sürümleri, 4K 120 FPS desteği ile geliyor. Diğer birçok popüler Xbox One ve PS4 konsol oyunu gibi Rainbow Six Siege de yeni nesil konsollar için güncelleme almak üzere. Ubisoft, 1 Aralık’ta yeni güncellemenin kullanıma sunulacağını ve güncelleme çıktığında oyuncuların yükseltmeden neler kazanacağını ayrıntılı olarak açıkladı. İlk olarak […]

Devamı: Rainbow Six Siege, PS5 ve Xbox Series X’te 4K 120 FPS Oynanabilecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Gamepadde nasıl FPS oynayacaklar? :D

Gamepadde nasıl FPS oynayacaklar? :D

Yıllaaaardır bu soruyu soruyorlar. Oynanıyor arkadaşlar. Evet PC kadar rahat olmasa da zevkli bir şekilde oynanıyor. Bence sorulması gereken soru Gamepad ile nasıl rekabetçi oyun oynanacağı.

@ChaosBoost PC oyuncusuyum yıllardır her oyunu kontrolcü ile oynuyorum. Alışınca mouse ve klavyeye göre daha rahat geliyor.
Ben bozuğum o zaman :D ne 2 3 ay PS4 oynadım (PC e spor oyunları oynuyorum yani FPS oyunu olarak iyiyim) fakat PS4 teki kolla oynanmıyor rushlanmiyor strafe yapamıyorsun Nişan alması zor...

Yeni konular

Geri
Yukarı