Rainbow Six Siege R6 Kredisi

varexta

Centipat
Makaleler
1
Selamlar,

Geçen açtığım bir konudan sonra R6S oynamaya başladım. Oyunu açtığımda bana 600 R6 Kredisi verdi. Bu R6 Kredisi ile ne yapmamı önerirsiniz? Operatör mü açayım, yoksa Skin falan mı alayım hangisi mantıklı olur?

Dostum çok renklere vs. takıntın yoksa operatör açman daha iyi olur. Çünkü yeni operatörler için 25.000 bin puan istiyor, normal oyunda yaklaşık 150-200 puan ranked maçlarda ise 250-400 arası puan kazanıyorsun. Bir operatör açmak için baya oynaman gerekiyor. Ayrıca kazandığın oyunların sonunda hediye paket çıkma ihtimali var, her galibiyet ardından %1,5 şansın artıyor (ortalama %30 vs civarlarında paket çıkıyor). Ben ps4 üzerinden 2,5 yıldır oynuyorum açmayıp biriktirdiğim yaklaşık 164 paket mevcut :) .

Dostum çok renklere vs. takıntın yoksa operatör açman daha iyi olur. Çünkü yeni operatörler için 25.000 bin puan istiyor, normal oyunda yaklaşık 150-200 puan ranked maçlarda ise 250-400 arası puan kazanıyorsun. Bir operatör açmak için baya oynaman gerekiyor. Ayrıca kazandığın oyunların sonunda hediye paket çıkma ihtimali var, her galibiyet ardından %1,5 şansın artıyor (ortalama %30 vs civarlarında paket çıkıyor). Ben ps4 üzerinden 2,5 yıldır oynuyorum açmayıp biriktirdiğim yaklaşık 164 paket mevcut :) .
Ahahaa :D Biriktirmenizin sebebi ne peki ? :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı