Rainbow Six Siege Standart Edition alınır mı?

Ulaş Ezgin

Decapat
Epic Games'de 23 liraya düşmüşken alayım diyorum. Ama bazı yerlerde sadece 1 operatör ile başlarken bazı yerlerde 20 tane ile başlıyorsun diyor. Açıkçası hangisini doğru olduğunu anlamıyorum. Deluxe Edition'a da 46 TL vermek istemiyorum. Sizce alınır mı?
Konu anasayfa ya çıkmıyor modlar kapattı mı acaba?

Son düzenleme:
Eskiden Starter versiyon vardı. O sürümde sadece 1 Operatör ile başlıyordun. Standart sürüm içerisinde varsayılan olarak gelen tüm operatörler var. Sadece sezon operatörleri ve sonradan eklenen operatörler yok. Varsayılan operatör sayısını hatırlamıyorum. Ama 20 yakın olması lazım.

Mesela Deluxe edition 1. ve 2. yıl ait 16 operatör veriyormuş.
Ubisoft şu versiyon ayırma olayını bir türlü oturtamadı. Keşke tamamen kaldırsalar. Tek oyunculu oyunlar için, 2-3 silah ve karakter görselini 10 $ daha pahalı satıyorlar.

Eskiden Starter versiyon vardı. O sürümde sadece 1 Operatör ile başlıyordun. Standart sürüm içerisinde varsayılan olarak gelen tüm operatörler var. Sadece sezon operatörleri ve sonradan eklenen operatörler yok. Varsayılan operatör sayısını hatırlamıyorum. Ama 20 yakın olması lazım.
Fakat Deluxe sahibi arkadaşım 16 oparatör ile başlamış o nasıl oluyor anlamadım.

Hatırladığım kadarıyla söylüyorum. Şu videoya göz atmanı öneririm. Ben starter versiyonu varken, Standart almıştım ve varsayılan karakter oyun içi para ile 500, 1500 ve maksimum 3000 açılıyordu. Sezon karakterleri ise 16000 gibi fiyatlardan başlıyordu. Sonra starter kalktı ve tüm varsayılan karakterleri verdiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubisoft bu sistemleri anlatmakta çok vasıfsız davranıyor. Bu yüzden kullanıcının kafası çok karışıyor.
Güncel olarak oynayan @UBerk adlı üyemize de sorabilirsin. Benim hatırladığım bilgiler bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı