Rainbow Six Siege Starter Edition ile Standart Edition arasındaki fark

Eren_Deniz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rainbow Six Siege Starter Edition ile Rainbow Six Siege Standart Edition arasındaki fark tam olarak nedir? Biri neden 26 TL iken diğeri neden 69,50 TL değerinde fiyata sahip? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatör açmak gerçekten çok zor. Bende de vardı. Hesaptan kalıcı olarak kaldırıp bugün Advanced Edition aldım. Şu an indiriyorum. Starter alırsan 3 atak 3 defans operatörü alırsın. 1 operatör açmak için 15-20 saat renown kasmak zorunda kalırsın. Eğer standart alırsan sana baştaki 20 operatörüde vermekte.
Ben gamesatış üzerinden Steam de ki standart fiyatına o siteden advanced aldım. Sana da öneririm.

"Olaylar" bölümünden 3 yıldız almaya uğraşırsan, yıldız başına 200 veriyor, 3 yıldız 600 yapıyor. 10 görev var, hepsinden 3 yıldız alırsan 6000 yapar. Ben 20 levelim, 28 yıldızım var 2 tane eksik sadece, onlarında sıkıldığım için uğraşmıyorum. Ve bildiğim kadarıyla zorluğu yükseltirsen daha çok Renown veriyor.

"Olaylar" bölümünden 3 yıldız almaya uğraşırsan, yıldız başına 200 veriyor, 3 yıldız 600 yapıyor. 10 görev var, hepsinden 3 yıldız alırsan 6000 yapar. Ben 20 levelim, 28 yıldızım var 2 tane eksik sadece, onlarında sıkıldığım için uğraşmıyorum. Ve bildiğim kadarıyla zorluğu yükseltirsen daha çok Renown veriyor.
Sence Starter Edition almalı mıyım?

Sence oyunu almalı mıyım?

Ben de standart versiyon var. Açıkçası bana eğlenceli geldi. Ama şöyle bir sıkıntı var. Direk "Sıradan Maç"a girersen rastgele oyuncular veriyor. 100 level de gelebilir 150 level de. Ben bunlara sinirlenmem oynayışımı gün geçtikçe geliştiririm derseniz almanız gereken bir oyun.

Sence Starter Edition almalı mıyım?
Ben standart aldım. Şu anda keşke 10-15 TL fazla verip advanced alsaydım diyorum. Ama starter oynayıp iyi ki starter almışım diyen arkadaşlarım var.
Bence starter al, operatörleri beğenmezsen 17.50 TL'ye istediğin bir operatörü aç.
EDİT: Söylemeyi unutmuşum. Operatörler arasında herhangi bir güç farkı yok. Aralarındaki fark kullandıkları silah ve özel teçhizatı. Mesela biri elektrik vererek düşman tuzaklarını ve cihazlarını bozabilen bir dron gönderebiliyor, diğeri duvarları tarayarak düşman cihazlarının/tuzaklarının yerini gösteriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı