Rainbow Six Siege Starter Edİtion Neden Ucuz?

Konu biraz eski ama kafama takılan bir soruyu sormak istiyorum. Konu dışı olabilir. Ben daha önce R6S'nin 2-3 günlük bedava olan sürümünü indirdim. Oynadım 3-4 operatör açtım. Ben bu oyunu alsam sıfırdan mı başlarım yoksa kaldığım yerden mi başlarım ? Şimdiden teşekkürler.

Oyunun normal versiyonunda standart karakterler(oyundaki ismi ile operatör) 500-1000-1500-2000 renown(oyun içi para) ile açılıyor. İlk açtığınız 500 renown son açtığınız 2000 renown olacak şekilde. Starter Edition'da ise standart operatörlerin hepsi 12500 renown.Yani açmak büyük bir eziyet oluyor.

Starter Edition' u alan biri normal sürümü alanla birlikte oynuyor değil mi? Karakter fiyatları farklı olunca öyle birşey olabilir mi dedim.

Silahlar herkesin kullanımına açık bir sınırlama yok sadece o silahları kullanan operatörleri almak daha fazla oyun içi para istiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı