Rainbow Six Siege: "Starter Edition" Nedir?

Arkadaşlar bende aldım da oyunu indirip kurduktan sonra steam üzerinden mi uplay üzerinden mi oynuyoruz ? Yani kurulunca oyun steamden mi uplayden mi girip oynayacağız ? Ben steam üzerinden aldım daha indirmedim

Arkadaşlar bende aldım da oyunu indirip kurduktan sonra steam üzerinden mi uplay üzerinden mi oynuyoruz ? Yani kurulunca oyun steamden mi uplayden mi girip oynayacağız ? Ben steam üzerinden aldım daha indirmedim

Steam üzerinden oynayacaksın ancak Geçerli bir Uplay hesabına sahip olman gerek orada verilen key'i aktifleştireceksin Uplay'den. Ayrıca oyuna girerken de Uplay açık olmalı açmasan da otomatik olarak oyuna girince açıyor kendisi. Herhangi bir DLC alırsan da oyun içinden etkinleştireceksin Reedem Code kısmında aklında bulunsun.

Verdiğiniz linli inceledim. Oyunun normal sürümle 1e1 aynı olduğu ancak operatörlerin( detaylı olarak kişi kişi yazmış)zor açılacağı yazılmış. Önceki oyunda kolayca açabiliyorsak bu sürümde 1-2 saat uğraşıp açabileceğiz. Bilmem doğru anlamış mıyım?
Hayır. Öncekinde 1-2 saatte açabilirken bu sürümde yaklaşık 15 saatte açabileceksiniz.''Approx. 15 hours to unlock 1 operator using in-game Renown'' Bu arada oyun bende var ve çok zevkli. Starter Edition tavsiye etmem. Birçok operatör olmadan zevki çıkmıyor oyunun.

Hayır. Öncekinde 1-2 saatte açabilirken bu sürümde yaklaşık 15 saatte açabileceksiniz.''Approx. 15 hours to unlock 1 operator using in-game Renown'' Bu arada oyun bende var ve çok zevkli. Starter Edition tavsiye etmem. Birçok operatör olmadan zevki çıkmıyor oyunun.
Aynen ilk başta sadece 4 operatöre kalmak bazen sıkıcı gelebilir ancak sabredebilirsiniz. Bende 4 operatör açık ve 27 bin renown'a sahibim üstelik verilen 600 krediyi harcamadım. Haftalık ve günlük challenge'leri yaparsanız iyi kazanabilirsiniz. 40 ile 130 lira arasında oldukça fark var. Bu aradaki fiyat farkını season pass ile kapatıp avantajlı duruma geçeceğim :).

Konuyu size açıklayayım bende Rainbow Six Siege oyuncusuyum ve Starter Pack aldım. İlk öncelikle olay şu Starter Pack'da karakterler 12500 Renown (oyun parası oyunlardan kazanılıyor) full sürümlerde 500.
Ama Starter Pack'lara 2 tane rasgele karakter ve 2 tane daha karakter açabilecek kadar özel para veriliyor. 4 karakterle başlamış oluyoruz. Ve yeni çıkan karakterler Year 1-2 pass gibi paketlerdeki yeni karakterler herkeste aynı para full sürüm de olsan Starter Pack'de olsan yeni çıkan karakterler aynı parada ve onların paketini alarak hepsini açabiliyorsunuz. Örnek verecek olursam Year 1 pass paketinde 8 karakter var fiyatı 70tl almak isterseniz. Starter Pack'a sahip bir kişi o 8 karakteri 70 liradan alıp totalde 70+26 lira vermiş oluyor ve yeni karakterlere sahip oluyor fakat full sürüm birisi 140+70 vermiş oluyor. Ve para kasması inanın zor değil 1 haftada 4 tane karakter açacak kadar para kastım oyunda ama biraz fazla oynadım :).

MEHMET TATLI
Yanlış düşünüyorsun, adam tabiki de oyun oynayacaksa 5000 dolarlık sistem kuracak. Adam ekran kartım şaha kalksın diye gamebooster yazılımını kullanmıyor.
Gamebooster ve türevi yazılımların amacı bilgisayarının oynatamadığı oyunları rahat rahat oynatmak değildir. Bu programlar oyun sırasında gereksiz uygulamaları veya hizmetleri kapatıp bilgisayar donanınımın oyuna konsantre olmasını sağlamaktır. Bu şekilde de oyundaki kasmalar az da olsa gidecektir. En azında 2-3 fps de olsa 24 fps aldığın oyunu 26-27 fps'ye çıkarıp oynanınışı rahatlatmaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı