Rainbow Six Siege Starter'tan Standart Edition'a geçmek

enes_sari

Kilopat
Daha fazla  
Rainbow Six Siege de artik 25000 Renow'a Operator acmaktan bıktım. Standart edition alacağım ama tek sorun var. Starter Edition'da 130 levellere geldim arkadaslar 500 saat oynamam var Standart edition alsam levelim felan gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Level düşmesi yaşanmaz. Sadece 1 yıllık Season Pass alınmış olursun. Bu da DLC mantığı ile işler. 25000 den 2250'ye düşüyor. Ben olsam Y2 Ops. Bundle alırdım. Direk sahip olurdun 8 heroya.

Arkadaş, Y1-Y2-Y3 alacağım dememiş. Standart edition geçmeniz için öncelikle steam hesabınızdan R6 starter edition sürümü komple silmeniz gerekiyor, daha sonra standart edition almanız gerekiyor ki bu şekilde tüm veriler gider sıfırdan başlarsınız. Aynı olayı arkadaşım yaptı oradan biliyorum.

Yanlış bilgilendirme. Steam hesabınızda bir kere standart sürümü aldıysanız sürüm yükseltmesi yapamazsınız. Farklı bir steam ve uplay hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Standart Edition'da da DLC operatörleri 25K, DLC olmayan operatörler 500'e falan düşecek, 500 saatiniz var zaten çoğunu açmışsınızdır onların. Yeni sezon başlıyor Season Pass alın, bu sezon çıkacak yeni operatörler direk açık olarak gelir.

Yanlış bilgilendirme. Steam hesabınızda bir kere standart sürümü aldıysanız sürüm yükseltmesi yapamazsınız. Farklı bir steam ve uplay hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Yanlış bilgilendirmeyin insanları. Okuduysanız eğer yazdığım mesajı. Starter edition sürümünü kütüphanesinden komple kaldıracak (PC den silecek demiyorum). Komple kütüphaneden kalkacak böyle bir oyun gözükmeyecek. Daha sonra standart edition alacak mevzu bu. Tecrübe ile sabit iken nasıl hala yanlış bilgi diyebiliyorsunuz gerçekten inanamıyorum sizlere.

Rainbow Six Siege de artik 25000 Renow'a Operator acmaktan bıktım. Standart edition alacağım ama tek sorun var. Starter Edition'da 130 levellere geldim arkadaslar 500 saat oynamam var Standart edition alsam levelim felan gider mi?
Sadece steam kütüphanesinden oyunu sileceksiniz oyunun dosyaları kalacak daha sonra standart edition alacaksınız. Level ve rankinız gitmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı