Rainbow Six Siege Steam ve UPlay sorunu

Orcunsarı

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Steam'dan Rainbow Six Siege oynunu aldım fakat oyunu başlat değince oyun açılmıyor ve kapanıyor. Dosyalardan yönetici olarak çalıştırınca da mcvp140.dll hatası aldım. Şu an denemek için UPlay hesabımdan Steam'ımı kaldırdım ve geri Steam'ımı UPlay'e bağlayamıyorum. Oyunum Uplay'de gözükmüyor ne yapacağım ben?

İnternette aktivasyon kodunu gir diyorlar ama aktivasyon kodunu bulamıyorum yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Steam'dan Rainbow Six Siege oynunu aldım fakat oyunu başlat değince oyun açılmıyor ve kapanıyor. Dosyalardan yönetici olarak çalıştırınca da mcvp140.dll hatası aldım. Şu an denemek için UPlay hesabımdan Steam'ımı kaldırdım ve geri Steam'ımı UPlay'e bağlayamıyorum. Oyunum Uplay'de gözükmüyor ne yapacağım ben?

İnternette aktivasyon kodunu gir diyorlar ama aktivasyon kodunu bulamıyorum yardım edin.
Oyun dosyalarını doğrulamayı denediniz mi? Oyun dosyaları indirilirken internetinizde drop oluşmuş olabilir ve dosyalarını eksik indirmiş olabilir. Oyun dosyalarını doğrulayarak eksik, hatalı dosyalar düzelicektir. Oyun gözükmüyorsa müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı