Rainbow Six Siege Steam'den Tekrar Yüklemek

kerem325

Hectopat
Selamlar, ben Xbox Game Pass kampanyasından yararlanarak Rainbow Six indirmiştim. Oyunu biraz önce Steam üzerinden satın aldım ve yüklü olarak gözükmüyor. Tekrardan yüklemek zorunda mıyım yoksa farklı bir yöntemi var mı?

Bu sorunu ben ve 4-5 arkadaşım bi çok sefer yaşadık 90+gb gibi büyük boyutlu bi oyunu düşük internet hızımız ile tekrar tekrar yüklemek çok sinirimizi bozdu yavaş yavaş hepimiz oyunu bıraktık belki çözümü bilen biri vardır ve tekrar başlarız.REZ

Bu sorunu ben ve 4-5 arkadaşım birçok sefer yaşadık 90+GB gibi büyük boyutlu bir oyunu düşük internet hızımız ile tekrar tekrar yüklemek çok sinirimizi bozdu yavaş yavaş hepimiz oyunu bıraktık belki çözümü bilen biri vardır ve tekrar başlarız. Rez.

Ultra HD DLC yüklemezseniz 50 GB falan oluyor. Neden "rez" yazdınız?

Hocam demek ki yanlışlıkla indiriyormuşuz. Yine de 50 GB fazla. Rez yazdım, belki bu hatanın çözümü vardır bulan biri cevap yazar diye yazdım.

Yüksek boyutlu güncellemeler gerçekten sinir bozuyor. Zaten konuyu takibe alırsanız bildirim gelir. Çözüleceğini de pek sanmıyorum, Ubisoft düzeltene kadar bekleyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı