Rainbow Six Siege Sürüm Yükseltme

İşletim sistemi
Windows 10

varexta

Centipat
Makaleler
1
Bende Rainbow Six Siege Standart Edition var. Bunu Gold Pack'e yükseltmek istiyordum ancak oyun bende olduğu için yükseltemiyorum. Oyunu Steam hesabımdan kalıcı olarak silip Gold Pack'i satın alsam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 505766

1. ve 2. yıl operatörlerini bulunduruyor.

Teşekkürler. Ben de ubisoft canlı destek ile görüştüm. Aynı şekilde aynı platformdan alırsam bi kaybım olmayacağını söylediler.
Teşekkür ederim. Bende indirimde diye Deluxe Edition aldım ama içeriğine bakma ve oyuna girme fırsatı bulamadım :)

Yaptım. Steam hesabımdan kalıcı olarak kaldırıp, Deluxe Edition satın aldım. Hiçbir veri kaybı yaşamadan yükseltme yapmış oldum.

Hiçbir veri kaybı olmadan derken ben şu zamana göre yükseltmeyi düşünüyorum dokkabi ve Vigil'e kadar olan operatörler gelecek ama bende bu saydıklarımın yukarısında da operatörler var yükseltme yapsam bu operatörler gidecek mi? Bir de skinlerim falan da var onlarda gidiyor mu? Yoksa operatör ve skin vs hepsi kalıyor mu?

Hiçbir veri kaybı olmadan derken ben şu zamana göre yükseltmeyi düşünüyorum dokkabi ve Vigil'e kadar olan operatörler gelecek ama bende bu saydıklarımın yukarısında da operatörler var yükseltme yapsam bu operatörler gidecek mi? Bir de skinlerim falan da var onlarda gidiyor mu? Yoksa operatör ve skin vs hepsi kalıyor mu?
Gitmez. Sadece yükselttiğin paketteki içerikler ekleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı