Çözüldü Rainbow Six Siege sürüm yükseltme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an halihazırda birkaç sene önce indirimden 15 TL'ye aldığım Starter sürümü mevcut. Arada bir girip oynuyorum. Belli bir dereceğim ve oyun içi paralarda açtığım birkaç operatörüm var. Şu an indirimden 134 TL'ye Gold Edition almayı düşünüyorum, içinde 109TL'lik Season Pass'de varmış. Bu sürümü alırsam diğer sürümü silmem gerekiyormuş, kendi açtığım operatörlerim falan gider mi sürüm yükseltsem?

Alacaksan Ultimate al, Steam'den aldigin için Starter'ı, oyunu kalıcı olarak hesaptan kaldır, öyle satın al.
Ultimate çok pahalı ona gerek yok. Season Pass düşünüyordum, Gold ile aralarında pek fark olmadığını görünce Gold alayım dedim. Ubisoft destek ile görüştüm aynı platformdan alırsan herhangi bir ilerlemen silinmez dediler. Öyle yapıcam diğer türlü alınmıyor zaten.

Ultimate çok pahalı ona gerek yok. Season Pass düşünüyordum, Gold ile aralarında pek fark olmadığını görünce Gold alayım dedim. Ubisoft destek ile görüştüm aynı platformdan alırsan herhangi bir ilerlemen silinmez dediler. Öyle yapıcam diğer türlü alınmıyor zaten.
Gold ile Ultimate arasındaki fark Year 3 ve Year 4 operatörleri ve 600 Renown. Uplay'den alırsan 100 Unit'e %20 indirimli alabiliyorsun.

Gold ile Ultimate arasındaki fark Year 3 ve Year 4 operatörleri ve 600 Renown. Uplay'den alırsan 100 Unit'e %20 indirimli alabiliyorsun.
Hayır ben season pass ile gold edition arasındaki fiyat farkından bahsetmiştim. Season passe 109 vereceğime golda 134 veririm fazladan 16 operatör daha almış olurum diye düşündüm. Ayrıca steamden almam lazım çünkü bayağı bi param var oarada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı