RAINBOW SIX: SIEGE "This Product is Already Claımed By XXX" Hatası

fredonetto

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha 2 gün öncesine kadar sorunusuz oynadığım bu oyun dün bu hatayı verdi. Kendi Uplay hesabımla giriş yapıyorum ama beni misafir olarak görüyor. Yani oyun, hesabımdan gitti. Steamdan oyunu başlatmaya çalıştığımda ise "this product is already claimed by TahaReis58 (kullanıcı adım)"hatasını alıyorum. Ben bu oyuna 78 ₺ verdim. Ailemin haberi bile yok ve birde bunun olduğunu öğrenseler kim bilir ne yaparlar bana? Ubisoft supporta mail attım ama tahmin ettiğim üzere baya bekletecekler. Lütfen herhangi bi çözüm yolu bilen varsa yazsın. Şimdiden teşekkürler.

bandicam 2016-09-01 09-33-08-306.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatayı internette arattıktan sonra birisinde daha böyle bir problem olduğu çözüm olarak ise Uplay ile ilgili herşeyi 3 kere sildiğini daha sonra 2 kez Uplay sitesinden indirip kurarak ve sonrasında steam üzerinden başlatarak çözüldüğünü paylaşmış. Umarım çözüm olur.

Hatayı internette arattıktan sonra birisinde daha böyle bir problem olduğu çözüm olarak ise Uplay ile ilgili herşeyi 3 kere sildiğini daha sonra 2 kez Uplay sitesinden indirip kurarak ve sonrasında steam üzerinden başlatarak çözüldüğünü paylaşmış. Umarım çözüm olur.
Demek istediğini tam anlayamadım, biraz daha açar mısın ? Ayrıca başka bir şey bilen varsa lütfen yazsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı