Rainbow Six: Siege Türk e-sporunun gururu: Feuer Frei

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Bu e-spor takımımız sadece raunt farkıyla majöre girme imkanını kaçırdı. Eğer katılsalardı bence büyük bir başarı yakalayabilirlerdi ve oyunda onlarında bir e-spor skin setleri olurdu. Oyuna ReemBey anahtarlığının gelmesiyle tüm R6 Türk toplulukları çoşmuşdu. Düşünsenize Türkiye geleneklerini taşıyan bir skin oyun kapatılana kadar orada duracak. Bu arkadaşlar hala aktif olarak maçlara ve turnuvalara katılım sağlıyor. Tabii R6S, CS:GO kadar büyük bir ses olmadığı için Türkiye'de bu takım fazla bilinmiyor. Hatta R6S oynayan Türklerin çoğu da tanımıyor. Anlamadığım sebeplen arkadaşlar dostluk turnuvalarında profesyonel takımlar arasında birinci oluyor ama ödüllü turnuvalarda panik mi oluyorlar acaba? Size onların bir ACE, CLUTCH klibini bırakıyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Türkiye R6S e-sporunun gururunun clan ismi Almanca olunca insan bilemiyor tabii. Başarılar diyelim tabii ki. Oyun FPS seven genel kitleye göre fazla detaylı ve karışık durduğundan göz önünde olmamasını da normal karşılıyorum.
2002'den 2016'ya kadar farklı bir ekiple CS'deydiler ondan sonrada zaten R6S geçtiler. Eskiden isimleri Türkçeydi ama değiştirildi.

Şu oyunu özledim ama şu anki halini gördükçe midem bulanıyor. Nerede o 2016-2019 dönemi. Gerçekçi güzelim oyunu valorantımsı saçma sapan bir hale getirdiler. Tabi bunun sebebi de oyunun baş geliştiricilerin ekipten ayrılması.
Oyunun Valorant ile alakası yok bu arada hocam. Valorant'a benzer bir yanı da yok ve Valorant'dan kat kat daha iyi bir oyun zaten.

Şu oyunu özledim ama şu anki halini gördükçe midem bulanıyor. Nerede o 2016-2019 dönemi. Gerçekçi güzelim oyunu Valorantımsı saçma sapan bir hale getirdiler. Tabi bunun sebebi de oyunun baş geliştiricilerin ekipten ayrılması.
Aynısını yaşıyorum. Güzelim oyunu kötüye götürdüler.

Oyunun Valorant ile alakası yok bu arada hocam. Valorant'a benzer bir yanı da yok ve Valorant'dan kat kat daha iyi bir oyun zaten.
Valorantımsılıktan kastım, sonradan eklenen ve saçma sapan özellikleri olan karakterler. Oyunun gerçekçiliği kayboldu. Artan hileler ve toksik kitleden bahsetmiyorum bile. Eskiden eşsiz bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı