Rainbow Six Siege Türk operatör gelir mi?

Betasından beri oynuyorum her sene türk operatör beklentisi. Arkadaşlar firma fransız, bırak türk operatörü türk'ün t'si oyuna eklenmez.

Arkadaşlar bundan hemen hemen 7-8 ay önce bu fotoğrafa rastladım fotoğrafta kısaca anlamak gerekirse rainbowa gelecek Operatörlerden bahsediyor. Başlada ne kadar doğru olduğu tartışılır konumdaydı fakat bu son gelen güncellemeyle birlikte oyuna dahil olan Fas operatörleriyle benim gözümde fotoğrafın doğruluğu kanıtlandı Çünkü fotoğrafta sırasıyla hangi operatörlerin geleceği resmedilmiş ve bunlar zamanla kanıtlanıyor da.

Dosya Ekleri

• bbc655591fcdea70c0b9e722ea34a793c459c59c.jpeg
    bbc655591fcdea70c0b9e722ea34a793c459c59c.jpeg
    66,3 KB · Görüntüleme: 828
Arkadaşlar bu konu her yıl olduğu gibi bu yıl da açıldı fakat 4.yılda neyin çıkıp çıkmicaği birkaç yıl öncesinden gerekli kurumlar (pek emin değilim) izin alınıyor yada danışılıyor yani demek istediğim 4.yıldada Türk operatorler olmiyacak olursa en erken 5-6 da olur diyebilirim.
Arkadaşlar bundan hemen hemen 7-8 ay önce bu fotoğrafa rastladım fotoğrafta kısaca anlamak gerekirse rainbowa gelecek Operatörlerden bahsediyor. Başlada ne kadar doğru olduğu tartışılır konumdaydı fakat bu son gelen güncellemeyle birlikte oyuna dahil olan Fas operatörleriyle benim gözümde fotoğrafın doğruluğu kanıtlandı Çünkü fotoğrafta sırasıyla hangi operatörlerin geleceği resmedilmiş ve bunlar zamanla kanıtlanıyor da.
Bu fotoğraf ilk olarak 2.yıla ait eminimki herkes görmüştür. İkinci olarak bu görsel fanmade yani topluluk tarafından yapılmış bir görsel.

Son düzenleme:
Türkçe çeviri gelmeseydi bu soruya hayır derdim. Fakat adamlar Türkiye'den Rainbow Six Siege konusunda memnun. Türkçe çeviri eklemeleri de bunu ayrıca doğruluyor. Bence çok büyük ihtimal ile ekleyeceklerdir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı