Rainbow Six: Siege yeni bir oyun motoruna geçiyor!

Ooo Türkiye sunucusu muu? Biz de mi düşük pingle oynayacağız artık? Bu arada eğer fırsat olursa EU'dan devam ederim, toxic Türklerle uğraşmak hiç istemiyorum.

Ben o kadar da toksik insanlara rastlamadım R6S TR Discord'unda ama oyunda farklı olacak tabii. Orada küfür edeni banlıyorlar. :D

Hiç oynamadım ama bizim bedenci öğrencileri toplayıp arada giriyor bu oyuna. Güzel olabilir alırım belki.

Kesinlikle 20 Kasım'dan önce indirimde alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane Telegram kanalı var hocam. Orada yazılmış, Ubisoft bu sızıntı işi yüzünden birkaç kişinin çırasını yaktı bayağı. Bu yüzden kanal artık yeni kullanıcı almıyor ama isterseniz SS atabilirim.

Bu arada, bu değişikliğin gelmesi aylar bulabilir. Hemen gelecek bir şey değil.
Vallahi benim için yeni oyun motoruna falan gerek yok. Oyunu ilk sezonki sürümüne geri çekseler ben bir 4.000 saat daha oynarım. Eminim ki eski oyuncular da bunu istiyordur.

Ben o kadarda toksik insanlara rastlamadım R6S TR Discordunda ama oyunda farklı olacak tabii. Orada küfür edeni banlıyorlar. :D
PS’de oynuyorum ben. PS bayağı katı kufur konusunda. En ufak hakarete uyarı atıyor, yemez kufur yazmaya ama sesli sohbette özgürler tabii.

Vallahi benim için yeni oyun motoruna falan gerek yok. Oyunu ilk sezonki sürümüne geri çekseler ben bir 4.000 saat daha oynarım. Eminim ki eski oyuncular da bunu istiyordur.
Hocam, eski sürümleri nasıl oynayacağınız anlatan bir rehberim var aslında. Adamların 5v5 kurduğu Discord sunucuları da var.

Ooo Türkiye sunucusu muu? Biz de mi düşük pingle oynayacağız artık? Bu arada eğer fırsat olursa EU'dan devam ederim, toxic türklerle uğraşmak hiç istemiyorum. Avrupalıları susturmak kolay cevap veremiyorlar çoğu zaman, bunlar haksız oldukları halde konuşmaya devam ediyor.

5-10ms oynayan rakibe karşı 70-80ms oynamak çok sıkıntı.
Toxic olan her sunucuda oluyor, eğer olursa bizim sunucuda da olur ama düşük ping için tercih edilir bence.

Toxic olan her sunucuda oluyor, eğer olursa bizim sunucuda da olur ama düşük ping için tercih edilir bence.
Sunucular İstanbul temelli olur gene büyük ihtimalle. Aynı Valorant vs. gibi.

Hiç oynamadım ama bizim bedenci öğrencileri toplayıp arada giriyor bu oyuna. Güzel olabilir alırım belki.
Oyun iyice Valorant gibi olmuş hocam. Ben oynamayı bıraktım. Başlamak için biraz geç kalmışsınız. :(
Hocam, eski sürümleri nasıl oynayacağınız anlatan bir rehberim var aslında. Adamların 5v5 kurduğu Discord sunucuları da var.
Sizin rehberiniz olduğunu biliyorum ve gayet yararlı fakat hem arkadaş yok hem de oynamak için illa birilerini bulmak beni yorar hocam. :) Ayrıca oyuncu sayısı da azdır.

Evet haklısın, bir bakarım duruma göre. Muhtemelen server değiştirmek gibi bir özgürlüğümüz olmaz konsol tarafında. 9 Ping çok geliyor karşıma, 50 Ping oynuyorum.

Muhtemelen yeni sunucular gelmeyecektir diye düşünüyorum, ki ama umarım gelir. Çünkü Ubisoft fiyat olarak bazı ülkeleri önemsese de teknik anlamda hiç önemsememiştir.

Yeni oyun motoruna gerek var mı diye soracak olursanız da açıkçası bir süre daha bu motor giderdi diye düşünüyorum. Çünkü zaten oyunun halihazırda oyun motoru çok güzel çalışıyor. Tick olayını da 128 yapmaları çok güzel olur. Halihazırda 64 tickte bile yağ gibi akan oyun 128'de daha da mükemmel çalışır.

Yeni oyun motoru demek yeni mekanikler ve grafik iyileştirmeleri, bazı sıkıntıların kökünden çözümü olabilir. Açıkçası bu haberler doğruysa hem ping problemleri çözülür hem de oyunda birçok kişi anlık FPS düşmesi ve ping drop yaşıyor, onlar çözülür. E hadi bakalım her şey gönlümüzce olsun diyelim.

Muhtemelen yeni sunucular gelmeyecektir diye düşünüyorum, ki ama umarım gelir. Çünkü Ubisoft fiyat olarak bazı ülkeleri önemsese de teknik anlamda hiç önemsememiştir.

Yeni oyun motoruna gerek var mı diye soracak olursanız da açıkçası bir süre daha bu motor giderdi diye düşünüyorum. Çünkü zaten oyunun halihazırda oyun motoru çok güzel çalışıyor. Tick olayını da 128 yapmaları çok güzel olur. Halihazırda 64 tickte bile yağ gibi akan oyun 128'de daha da mükemmel çalışır.

Yeni oyun motoru demek yeni mekanikler ve grafik iyileştirmeleri, bazı sıkıntıların kökünden çözümü olabilir. Açıkçası bu haberler doğruysa hem ping problemleri çözülür hem de oyunda birçok kişi anlık FPS düşmesi ve ping drop yaşıyor onlar çözülür. E hadi bakalım her şey gönlümüzce olsun diyelim.

Bu motorun betası R6 Extraction'da kullanılmıştı ve bayağı iyi görüntüye sahip.

Geri
Yukarı