Rainbow Six Siege nasıl bir oyundur?

• Konuyu başlatan 370728
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 920

370728

Decipat
İlk kez bir oyuna 35 TL vericeğim. Sizce nasıl bir oyundur? Hile var mıdır (derecesiz maçlarda)? Oyunun offline modunu denedim, pek sevemedim. Multiplayer modu daha mı güzeldir? Oyun Valorant'a benziyor mu?

Oyunda 1200 saatim var valo ile alakası yok. İlk başlarda gerçekten zorlanırsın çünkü hiçbir FPS oyununa benzemiyor bence mekanikleri. Tavsiyem, yeni gelenler için olan New Comer modunu oynayıp oyunu çözmen. Kesinlikle alınabilecek bir oyun ancak kendi başına eğlenemeyebilirsin, takım veya en azından 1 arkadaş lazım diye düşünüyorum. Oyunu ilk çıktığı tarihten beri oynarım önceden konsoldaydım ve söylemek isterim ki bilgisayarda çok fazla pro var ve bir türlü denge sistemini oturtamadılar dereceli ve derecesiz maçlarda sen yeni başlayan olsan karşına rakip olarak pro gelebiliyor ve bu da çileden çıkartıcı bir şey yeni başlayan birisi için, New Comer modunu 50 ya da 60 levele kadar oynayabiliyorsun ancak smurf hesap çok fazla yurtdışında oyun ucuz olduğundan prolar 2-3 hesap alıp yeni başlayanlarla eğlenmek için giriyor. Hile az da olsa denk geliyor her oyunda olduğu gibi. Parasını hak eder yine de al kenarda dursun derim.

Geri
Yukarı