Rainbow Six Siege yüksek ping sebebi ile maça bağlanmıyor

ByEmb0

Hectopat
Daha fazla  
Hangi servera girersem gireyim ping bu şekilde gözüküyor ve bu yüzden oyuna giremiyorum. Ne yapmam gerekiyor? IP falan mı değiştirmem lazım? Yardımcı olur musunuz?

raibow.png

Hangi servera girersem gireyim ping bu şekilde gözüküyor ve bu yüzden oyuna giremiyorum. Ne yapmam gerekiyor? IP falan mı değiştirmem lazım? Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 419987
Orada gözüken değer yanlış bazen saçmalıyor, oyuna girerken ne hatası veriyor ? İstersen el ile server seçebiliriz ama bir fark olacağını sanmıyorum.

Bir tane custom maç açın sonra custom maçı editlerken oradaki serverı farklı bir server seçin örneğin neu sonra onaylayın serverınız neu olacak ve ping sorunu büyük ihtimalle kalkar.

Orada gözüken değer yanlış bazen saçmalıyor, oyuna girerken ne hatası veriyor ? İstersen el ile server seçebiliriz ama bir fark olacağını sanmıyorum.
olmadı zaten dostum oyunun dosylaarından weuya sabitledim fakat her serverda aynı
Bir tane custom maç açın sonra custom maçı editlerken oradaki serverı farklı bir server seçin örneğin neu sonra onaylayın serverınız neu olacak ve ping sorunu büyük ihtimalle kalkar.
hocam dediğim gibi her serverda bu şekilde ping oyunun dosyalarından sabitledim ayrıca dediğinide yaptım ama değişen bi şey yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı