Rainbow Six: Siege'e yeni başlayacak kişiye öneriler

166770

Kilopat
Makaleler
5
Bu oyuna yeni başlayacağım, daha hiç oynamadım. Sadece bir ara ücretsiz hafta sonunda bilgisayar kaldıracak mı diye 15- 20 dakika falan oynamıştım.

Bu oyuna yeni başlayacağım, daha hiç oynamadım. Sadece bir ara ücretsiz hafta sonunda bilgisayar kaldıracak mı diye 15- 20 dakika falan oynamıştım.
Operatör soruyorsan Defansta Tachanka,Echo,Frost güçlü ve kolay arkadaşlar.
Saldırıda Fuze Dokkaebi ve Ying kolay ve güçlü.
Bunlar benim deneyimleyip kolay dediklerim bende yeniyim çok çar denemedim henüz.

Harita bilgisi muazzam derecede önemli. Bu yüzden haritaları ezberlemeye odaklan. Drone kullanımına dikkat et mümkünse kırdırmamaya çalış ve adamları X tuşu ile değil Z tuşu ile göster yeter. X ile adam senin onu işaretlediğini anlıyor ve drone kovalamaya başlıyor ki buda istemediğimiz bir şey. Gel gelelim karakterlere. Çok fazla karakter olduğu için hepsinde bir anda iyi olamazsın bu yüzden saldırıdan 1-2, savunmadan da 1-2 tane elini alıştırdığın karakterle devam et. Bunlarda belli bir seviyeye geldikten sonra diğer karakterlere açıl. (Silah eklentilerini takmayı unutma sekmesini azaltıyor ve eklenti olarak lazer takarsan vücut isabet şansını arttırıyor ancak lazeri rakip takımda görebilir aklında olsun. Tavsiyem dikey eklenti takman). Son olarak arkadaşların varsa onlarla girmeni şiddetle tavsiye ederim işini kolaylaştırır. Şimdiden iyi eğlenceler.

Akşam üstü saatler yerine öğlen ya da sabah saatlerde oynayınız. Avrupa 1 sunucusunda geçerli bu durum çünkü akşam hile sayısı inanılmaz artacak.
100 Level olmadan Ranked girmeyiniz ve kendinizin oynayış stilini öğrenmek için bence 1000'lik karakterleri açınız çok daha kolay ve oyunun temellerini öğretiyor.
Mental olarak kendinizi yormamaya ve takımınızdaki Toxic insanları susturunuz ve All Chat ayarını açmayınız.
En yüksek grafik paketini ise 2K ve üstü çözünürlükte oynayacaksanız yükleyin diğer türlü rahatsız etmek ve FPS düşmesine sebep olmaktan başka bir şey değil.
Ses kasma konusu ise biraz zor çünkü CS-Valo'da gibi 300 metreden duyamıyorsunuz o yüzden alışana kadar savunmadayken savunduğunuz alanı koruyunuz Roam atan karakterleri oynamanız zor olur.

Oynayan arkadaşınız varsa kesinlikle onlarla oynayın. Beş arkadaş oynamak inanılmaz fark ediyor. Takım içi bilgi paylaşımı ve takım oyunu çok eğlenceli oluyor. Ayrıca beş kişi oynadığımız için direkt 50 level olduğumuz an dereceli oynamaya başladık ve artık unranked girince çerez gibi geliyor. Oyunun eğlencesi kesinlikle arkadaşlarla taktik yaparak oynamak.

Geri
Yukarı