Rainbow Six yeni operatör: Sens

183206

Megapat
Makaleler
1
Rainbow Six'e Sens ismiyle yeni bir karakter eklendi. Kendisi Valorant'taki Viper karakterinin özel yeteneğinin neredeyse aynısına sahip.
Teçhizatıyla yerden yeşil renginde duvar çıkartabiliyor. Çoğu kişi karakterden nefret etti. Oyun iyice gerçekçilikten uzaklaştı ve bir Siege olmayı bıraktı. Siz karakter ve Rainbow Six'in gidişatı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
2016'dan beri oynarım. 4000 saate yakın bir Rainbow Six: Siege geçmişim var. Oyun Chimera'dan (2018) beri yokuş aşağı gidiyor. En sonunda sinirlenip bırakmıştım 2021 Mart'ta. Şimdi yeniden başladım ancak eski tadı yok. Taktiksel oynanışlar eskisi kadar önemli değil. Eskiden her şeyi kusursuz bir şekilde yapmanız gerekirdi, aksi takdirde fişinizi çekiyordu karşı taraf. Şimdi öyle değil, kolu olan vuruyor. Yazık oldu oyuna. Topluluğu dinleselerdi zamanında çok daha farklı yerlerde olabilirdi bu oyun. Benim için 2018'den sonra ölmüştür Siege.

R6S benim kalbimde bir uktedir. Güzelim oyunu Ubisoft seneler öncesinden çöp etmeye başladı. Anlık oyunu sayısı 2/3 oranında azaldı bile. Ben bilgisayarım arızalandığı için 2019'da bırakmıştım. İyi ki de bırakmışım diyorum. Şimdi GFN'den açıp bazen bir iki el atarım. Ancak oyunu her kapayışımda üzülürüm. Zira potansiyeli çok büyüktü. Bana kalırsa CS:GO, R6S'nin yanında halt yemişti.

Bu kadar taktiksel, gerçekçi ve üstteki arkadaşımın dediği hata affetmeyen bir oyun daha gormemiştim bu ömrü hayatımda.

Hile sayısının çok ama çok az oluşu, sunucu performansı ve de sistem dostu bir oyun olmasıyla teknik olarak rakiplerinden üstündü bile.

Ancak oyunun metası çoktan bozuldu. Yokuş aşağı düşüyor, ölüyor R6S.

Bu dediğinize katılmıyorum. CS:GO'daki kadar olmasa da R6'da da hile denk geliyor ara sıra.

Diğer rekabetçi FPS oyunlarına kıyasla gerçekten çok az. Ubisoft rezalet bir yol izliyor, orası öyle ama hile konusunda çok katılar. Şu tarz bir mesajı başka hiçbir oyunda göremedim ben mesela :D

1655595947939.png

(Oyuncu ben rapor attıktan 10 dakika sonra yasaklandı, MMR geri verildi.)

Rainbow Six'e sens ismiyle yeni bir karakter eklendi. Kendisi Valorant'taki Viper karakterinin özel yeteneğinin neredeyse aynısına sahip.
Teçhizatıyla yerden yeşil renginde duvar çıkartabiliyor. Çoğu kişi karakterden nefret etti. Oyun iyice gerçekçilikten uzaklaştı ve bir Siege olmayı bıraktı. Siz karakter ve Rainbow Six'in gidişatı hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu bıraktıktan bir süre sonra tekrar oynayayım dedim uçup kaçan var reinforcedan bomba atanı var ben yine yeniliğe ayak uyduramayıp bıraktım çok saçma yerlere gidiyor oyun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı