Rainbow Six Siege'i artık iyi oynayamıyorum

The bite

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Benim bir derdim var. Bundan iki gün öncesine kadar ortalama bir oyuncu gibi kill alabiliyor, oyuna bir katkı sağlıyor hatta günde birkaç kez 5 kişiyi alıp raundu kurtarabiliyorken,(56 levelim) fakat bu son iki gündür oyunu oynayamıyorum konuşlandığım yerden adamları vuramamaya başladım reflekslerim sanki yok oldu 2 gündür toplasanız 20 kill alamamaşımdır. Sebebini bir türlü anlayamıyorum rakip karşıma geldiği anda onu vuramıyor ve çoğu zaman ilk ölen ben oluyor, bu sebepten dolayı oyundan atıldığım da oluyor ama daha öncesinde hiç böyle bir şey yoktu. Gayet güzel oynuyor rakiplere nefes aldırmıyordum. Sanki oyunu ilk defa oynuyor gibiyim bugünlerde. Sıkıntımı anlayamıyorum, lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Aklınız farklı yerlerde olabilir. Sevgiliniz varsa ayrılın, ailenizle tartıştıysanız boşverin, sizinle sürekli konuşmak isteyenlere cevap vermeyin, o an tamamıyla oyunda olun. Manevi olarak oyuna bağlanırsanız sorununuz çözülecektir.

CSGO Faceit'te 7 levelim. Bir maç 30 vurdum 10 level adam 15 vurdu. Olabilen şeyler. Bir oyuncu her zaman iyi oynayamaz.

Çok fazla oyun oynamak o oyunu oynama isteğini düşürebilir. Günlerdir evde olduğunuzu varsayarak normal bir durum. Sıkılmışsınız ama farkında değilsiniz. Biraz ara vermeye, başka oyunlar oynamaya çalışın. Kendinize vakit ayırın. Birkaç gün sonra eski performansınıza dönersiniz.

Bir oyunu bu kadar büyütmeyin. Bu ne saçma bir tavsiye. Umarım şaka yapıyosunuzdur.
Oyun, sevgiliden daha vefalıdır. Ben bugüne kadar ne zaman sevgilim olduysa pişman olmuşumdur, ama günümün 9 saatini oyuna ayırdığım için asla pişman olmadım.

Sürekli olarak aynı oyunu oynamaya başladıysanız, Refleksleriniz bir yere kadar artacaktır fakat bir süreden sonra, Alışılmış hareketlere yani sürekli aynı hareketler komutlar gibi belirli kalıplardan çıkmayacağı için , Reflekslerinizde azalma olacaktır. Başka işlerle veya başka " Tür " oyunlarla vakit geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Yazdıklarımın hepsi kendi düşüncemdir. Bilimsel bir kanıtı yoktur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı