Rainbow Six Ultimate Edition almak

Friedhelm

Hectopat
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege var bende şu an ama ben indirimdeyken Ultimate Edition ile bütün operatörleri açmak istiyorum, halihazırda 77 saat oynamışlığım varken Ultimate ed. Alsam onun vereceği ekstralar gelir mi hesabıma?

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege var bende şu an ama ben indirimdeyken Ultimate Edition ile bütün operatörleri açmak istiyorum, halihazırda 77 saat oynamışlığım varken Ultimate ed. Alsam onun vereceği ekstralar gelir mi hesabıma?
Bildiğim kadarıyla rainbow da yükseltme yok. Benim yaklaşık 1.300 saatim var tüm her şey açık 100 binlerce nam bekliyor öyle. Zamanla açmak daha eğlenceli gelmişti bana.

Bildiğim kadarıyla Rainbow da yükseltme yok. Benim yaklaşık 1.300 saatim var tüm her şey açık 100 binlerce nam bekliyor öyle. Zamanla açmak daha eğlenceli gelmişti bana.

Sadece operatörleri almak istiyorum şu an bende normal sürümü var operatör açmak için alırsam işe yararmı acaba bir işe yaramazsada iade edebilir miyim?

Sadece operatörleri almak istiyorum şu an bende normal sürümü var operatör açmak için alırsam işe yararmı acaba bir işe yaramazsada iade edebilir miyim?
Hocam dediğim gibi ben yükseltme olmuyor diye biliyorum. Yani normal sürümden ultimate geçince yükselme olmuyor diye biliyorum. Ama daha iyi bilen birisi cevaplarsa daha iyi olur. Bunu bir kez aldığınızda iade edemesiniz. Oyun içi içerikler iade edilmiyor. Dlcler

Yükseltme oluyordu hocam büyük ihtimalle. Ben de PS4'te deluxe alıp sonradan ultimate yapmıştım olmuştu. Alabilirsiniz şuan PC'ye benim de yükleniyor zaten ultimate aldım. Sizde hangi paket vardı da ondan yükseltiyorsunuz acaba?
Hocam olmuyormuş yeni uPlay hesabı açıyormuş yani sıfırdan başlıyorsunuz. Yanlış bilgi için özür dilerim.

yükseltme oluyordu hocam büyük ihtimalle. Ben de PS4'te Deluxe alıp sonradan Ultimate yapmıştım olmuştu. Alabilirsiniz şu an PC'ye benim de yükleniyor zaten Ultimate aldım. Sizde hangi paket vardı da ondan yükseltiyorsunuz acaba?
Hocam olmuyormuş yeni Uplay hesabı açıyormuş yani sıfırdan başlıyorsunuz. Yanlış bilgi için özür dilerim.

Halihazırda Steam hesabım varken tekrar steamdem alacağım nasıl ikinci bir hesap açabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı