Steam'den R6: Ultimate Edition Almak

Makaleler
18
Yer
İzmir
Şu anda uPlay'de R6: Standart Edition var, ve oyunu her gün 2-3 saat oynuyorum ve standart operatörlerin dışında sadece 3 tane Yaar Pass ile gelen operatörler var ve atak sınıfında güçsüzüm. Steam'de MSI shot Out kampanyası ile bana 170₺ gibi bir Steam kodu geldi ve üzerine bir miktar daha koyup Steam'den R6: Siege Ultimate Edition almak istiyorum. Fakat alırsam ve aynı uPlay hesabı ile bağlarsam uPlay'deki ilerlemem kaybolur mu? Şu anda Gold 3 rütbem. Aynı hesapta 2 oyun mu görülür?

Şu anda uPlay'de R6: Standart Edition var, ve oyunu her gün 2-3 saat oynuyorum ve standart operatörlerin dışında sadece 3 tane Yaar Pass ile gelen operatörler var ve atak sınıfında güçsüzüm. Steam'de MSI shot Out kampanyası ile bana 170₺ gibi bir Steam kodu geldi ve üzerine bir miktar daha koyup Steam'den R6: Siege Ultimate Edition almak istiyorum. Fakat alırsam ve aynı uPlay hesabı ile bağlarsam uPlay'deki ilerlemem kaybolur mu? Şu anda Gold 3 rütbem. Aynı hesapta 2 oyun mu görülür?
Steamdan alınınca otomatik uplay o dlcleri aktarıyor. ama dediğinizi anladım onu bilemiyorum. onun yerine r6 Credit ile açanaz mısınız? oda bi fikir

Steam'den aldığın zaman aynı uPlay hesabı ile giremezsin yeni bir uPlay hesabı açman gerekir. Yeni bir hesap açtığın içinde bütün ilerlemen silinir.

Elinizde halihazırda Standart Edition varken niye operatörler için ekstra para veriyorsunuz? Oynayarak gayette açabilirsiniz, oynadığınız sürede de diğer operatörlerle de oyunu iyice kavrarsınız.

Bana da bu operatörler açılmaz gibi geliyordu fakat oynadıkça hepsini açtım sayılır. Ama yinede tekrar almak istiyorsan yeni uplay hesabı açmalısın.

@Carlsberg her maçta maksimum 400 Nam kazanabiliyorsun, 1. yıl operatörleri 10K, 2. yıl opeatörleri 15K, 3. yıl operatörleri 15-20K, 4. yıl opeatörleri 20-25K. Açması çok zor, bir de zar zor aldığın operatörleri başkası seçtiği zaman yine standart operatörler kullanmak zorunda kalıyorsun. Onlardan da açıkçası biraz bıktım. Atakta Sledge, Blackbeard ve Fuze, defansta Lesion, Kaid ve Rook'u seçiyorum.

Ubisoft destekten sormalısın bence. En doğru yanıtı onlar verecektir.
Öyle bir destek mi varmış hocam? Hiç bakmıyorlar..
@Carlsberg her maçta maksimum 400 Nam kazanabiliyorsun, 1. yıl operatörleri 10K, 2. yıl opeatörleri 15K, 3. yıl operatörleri 15-20K, 4. yıl opeatörleri 20-25K. Açması çok zor, bir de zar zor aldığın operatörleri başkası seçtiği zaman yine standart operatörler kullanmak zorunda kalıyorsun. Onlardan da açıkçası biraz bıktım. Atakta Sledge, Blackbeard ve Fuze, defansta Lesion, Kaid ve Rook'u seçiyorum.
Aslında eğlencesi de burada hocam :) Biriktirmek için oynuyorsunuz bana göre eğlenceli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı