Rainbows Six Siege alınır mı?

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rainbow ile arma3 arasında kaldım. Oyunlari tek kişilik oynıyacağım, multi oynamayacağım. Hangisini almalıyım? Sizin deneyimlerinize güveniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki oyun çok farklı genrelar, mil-sim oyunlarına meraklıysan arma 3 alabilirsin ama steam kütüphanesinde r6 kesinlikle bulunması gereken bir oyun, tek kişi oynayacağınızı varsayarsak r6 daha iyi bir seçim olur.

İkisi farklı tür oyunlar. R6S, Arma3'e yaklaşamaz, en azından içerik bakımından. Arma3 öneririm, singleplayer içeriği de fazlasıyla mevcut, oyna oyna bitiremezsin.

arma 3 öldü bitti. tr roleplay severleri mahvoldu. artık oyunu daha satmak için ucuza satmaya calısıyorlar. tecrübeli arkadaşlarım hep öyle dedi

Benim internet sözleşmem önümüzdeki ayın 3 ne kadar. Anlıyacağınız multi oynıyamam.
R6s de herhangi bir eğitim dışı bölüm seçip botlarla oynıyamam mı?
Benim internet sözleşmem önümüzdeki ayın 3 ne kadar. Anlıyacağınız multi oynıyamam.
R6s de herhangi bir eğitim dışı bölüm seçip botlarla oynıyamam mı?
Offline sadece eğitim mi oynanıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı