RAM değişimi sonrası gelen bip sesi

PSU'yu değiştirdiğinizi söylüyorsunuz acaba kablolamada bir hata mı yaptınız? RAM'leri değiştirerek tekrar takınız. PC fanları dönerken yapmadığınızdan emin olun. Bazıları açıkken değiştiriyor RAM leri.

Bios pilini çıkarıp taktim ekrana görüntü gelmiyor no sinyal diyor

CLRTC üzerinden sıfırlamayı deneyin BIOS u anakart üzerinde CLRTC yazan yerde 3 pin varsa ilk iki pinde takılı durumda olan plastiği iki ve üçüncü pine iki pinli ise bir tornavida yardımıyla iki pinin arasına değirerek sıfırlamayı deneyin.

https://i.hizliresim.com/LOPnnj.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tam iyi cekemedim kusura bakmayın sistemi açınca biostan surekli bip sesi geliyor ekrana neyi goruntu gelmiyor

Yanlış görmüyorsam oradaki DVD'nin bağlantılarını tamamen sökebilir misin? Benim CD ROM sorun yaratıyordu sökünce çözülmüştü. Sisteme yabancı bir aygıt gibi geliyor galiba.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı