RAM overclock sonrası görüntü gelmiyor

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
RAM overclock için kolları sıvamıştım lakin şu an sisteme görüntü gelmiyor. En son 16-18-18-38 3600 MHz ve 1.45V yapmıştım lakin sisteme görüntü gelmedi. Bende her zamanki gibi BIOS pilini çıkarıp taktim ve yine de görüntü gelmedi. Ciddi bir sorun yoktur umarim. Ne yapmalıyım şimdi lik.
Sorunum çözüldü.
Anakart üzerindeki jumperi tornavida yardımıyla kısa devre yaptırdım ve BIOS kendini sıfırladı.

Son düzenleme:
RAM overclock için kolları sıvamıştım lakin şu an sisteme görüntü gelmiyor. En son 16-18-18-38 3600 MHz ve 1.45V yapmıştım lakin sisteme görüntü gelmedi. Bende her zamanki gibi BIOS pilini çıkarıp taktim ve yine de görüntü gelmedi. Ciddi bir sorun yoktur umarim. Ne yapmalıyım şimdi lik.
Sorunum çözüldü.
Anakart üzerindeki jumperi tornavida yardımıyla kısa devre yaptırdım ve BIOS kendini sıfırladı.
öyle bir durumda clear cmos yap jumper ile yada en basiti anakartındaki 2 yada 4 tane ram var ise çıkart 1 tane tek takılı olsun çalışır sistem gene eskiye çevir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı