Çözüldü RAM yok fakat bilgisayar çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Swichzen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ilk öncelikle başlıkta yazdığı gibi bilgisayarda takılı RAM yok fakat açılıp kapanması gereken bilgisayarın fanları hareket etmeye devam ediyor.

Sizce sorun anakartta olabilir mi?

Çözüm
Bilgisayarın fanlarının çalışması sağlıklı bir şekilde açıldığını göstermez. RAM yoksa BIOS dahi açılmaz ve görüntü alamazsınız.
Bilgisayarın fanlarının çalışması sağlıklı bir şekilde açıldığını göstermez. RAM yoksa BIOS dahi açılmaz ve görüntü alamazsınız.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Merhaba, ilk öncelikle başlıkta yazdığı gibi bilgisayarda takılı RAM yok fakat açılıp kapanması gereken bilgisayarın fanları hareket etmeye devam ediyor.

Sizce sorun anakartta olabilir mi?
Fotoğraf paylaştım ne görüntü geliyor ne de birşey sorun anakartmı?
IMG20230414123145.jpg

Hocam zaten sağlıklı çalışmıyor konu o sorunun hangi parça olduğunu soruyorum :D

Hocam zaten sağlıklı çalışmıyor konu o sorunun hangi parça olduğunu soruyorum :D
Bu kadar az bilgiyle sorunun nerede olduğunu bulmamızı beklemeniz çok gülünç. Bir kere RAM takılı olmazsa haliyle açılmayacak. Sorunun ne olduğunu bu durumda nasıl anlayabiliriz? Önce bilgisayara çalıştığından emin olduğunuz bir RAM takmanız gerekiyor.

Sorunu çözmeye sorun yaratarak başlayan kullanıcı :) Beyefendi sorun çözme öyle işlemiyor. RAM'i takıyorsunuz her halükarda.

RAM yok fakat açılıp kapanması gereken
Kim dedi bunu? Böyle bir şey yok.

Yeni konu açınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı