RAM yükselttikten sonra PES 18 siyah ekran veriyor

LutherKing

Hectopat
Laptopuma 8 GB daha RAM ekledim ve bu eklemeden sonra PES 18'e girerken siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok. Nasıl çözebilirim?

Laptopuma 8 GB daha RAM ekledim ve bu eklemeden sonra PES 18'e girerken siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yok. Nasıl çözebilirim?
Ramden kaynaklı olduğuna emin misiniz dediğinize göre rami çıkardıktan sonra da çalışması lazım başka bir şeyden dolayı da kaynaklanabilir çıkarıp tekrar test etme ihtimaliniz varsa deneyebilir misiniz?

Ramden kaynaklı olduğuna emin misiniz dediğinize göre rami çıkardıktan sonra da çalışması lazım başka bir şeyden dolayı da kaynaklanabilir çıkarıp tekrar test etme ihtimaliniz varsa deneyebilir misiniz?
Cihazın tekrar içini açma durumum yok fakat RAM takmadan önceki gün oyunu oynamıştım. RAM taktıktan bir kaç saat sonra girdiğimde siyah ekran sorunu ile karşılaştım. Kesin olarak RAM'den kaynaklanıyor demiyorum ama bu değişiklik olduktan sonra bu sorunla karşılaştığım için öyle tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı