Ramazan geliyor

Ramazan geliyor. Heyecanlı mısınız veya rahat oruç tutabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Ben spor yapıyorum ve sürekli bir şeyler yiyesim geliyor yemek yemeyince gözüm dönüyor. O yüzden bu ramazan biraz korkuyorum...
Oruç rahat tutarım ve nedense tutmak da zevkli geliyor bilmiyorum:) Ama oruçluyken depreme yakalanma mevzusundan korkuyorum..

Ramazan geliyor. Heyecanlı mısınız veya rahat oruç tutabiliceğinizi düşünüyor musunuz? Ben spor yapıyorum ve sürekli bir şeyler yiyesim geliyor yemek yemeyince gözüm dönüyor. O yüzden bu ramazan biraz korkuyorum...

Ramazan dönemini hep seviyorum sınavlar iyi geçerse keyfim çok rahat oluyor heyecanlıyım.

Her ne kadar pandemide arkadaşlar ile sahura kadar oyun oynarak geçirdiğim zamanın tadını vermiyeceğini bilsemde yine de güzel olacağını hissedebiliyorum.

Eskiden 2016 da sahurdan sonra uyumayıp sabahlara kadar woflteam oynardım :/

Bende öyleydim. Özellikle karantina döneminde odamı kullanmayıp oturma odasında veya salonda yatıyordum. Önümde televizyon Twitch izliyordum. Büyük keyif veriyordu. Çok şey değişti o günden bu güne.

Pigman kesip etini yiyince gelen ates hissi.

Son ramazan, yilbasi, 29Ekim hic biri guzel degildi. Insanlarin bir seyi kutlamaya mecali kalmadi. Nerede eski ramazanlar ayagi yapmayacagim ama Allah isigi gorecegimiz gunleri yakin eylesin.
Eski Ramazanlar deyince aklıma hep bu geliyor. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı