Ramazan geliyor

Yemek ve suya dayanıyorum.Açıkcası sigara da aklıma gelmiyor aç ve susuzken.Neden bilmiyorum ama bana ramazan eskiye dönüş gibi geliyor sanki çok eski yıllar a osmanlı dönemine fln ışınlanıyormuşum gibi bir düzen canlanıyor kafamda.Bir sıcak geliyor.

Eski ramazanlar deyince aklıma hep bu geliyor. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam leyla ile mecnun izlerken bunu gördüm :D

YKS'de yaklaştığı için çok daha güzel olacak benim için. Sahura kadar veya sahurdan itibaren şeklinde çok güzel gidebilir.
Saat 05:30'da imsak desek, saat 7:30'a kadar derse çalışıp okula hazırlanmak hiç de fena değil. Erkenden ısınma yapmış oluruz. Okulda zaten deneme ve konu tekrarı şeklinde ilerliyoruz.

Sabırsızlıkla bekliyorum. 12. Sınıf olduğum için akşamları full ders yapacağım gibi.

Pigman kesip etini yiyince gelen ates hissi.

Son ramazan, yilbasi, 29Ekim hic biri guzel degildi. Insanlarin bir seyi kutlamaya mecali kalmadi. Nerede eski ramazanlar ayagi yapmayacagim ama Allah isigi gorecegimiz gunleri yakin eylesin.
2022 ramazanı güzeldi bence. r/place etkinliği zamanına denk geldiği için sarıyordu. Birde arkadaşımla Ranch Simulator oynuyordum bu sene Minecraft oynayacağız. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı