Ramazan saygısızı YouTube

Arkadaşlar garip bir şekilde YouTube Ramazan gelince hep bir yemek videoları önerir oldu. Size tavsiyem sakın YouTube'a girip nefsinizi tehlikeye atmamanız!! Zaten YouTube'un CEO'su Susan Woçiçi midir Waikiki midir ırkçı biriydi hatırlarsınız. Neyse arkadaşlar uyarımı yaptım Yahudilerin oyununa gelmeyin.
Ya da Yahudilere inat bol bol yemek videolarını izleyin ama orucunuzu bozmayın sevabı artsın.
Hintli dayıyı izle sevaba girersin. Hani şu çift dişli canavar. 2 dişiyle koyun bacağı kemirmeye çalışan dayı.

Arkadaşlar garip bir şekilde YouTube Ramazan gelince hep bir yemek videoları önerir oldu. Size tavsiyem sakın YouTube'a girip nefsinizi tehlikeye atmamanız!! Zaten YouTube'un CEO'su Susan Woçiçi midir Waikiki midir ırkçı biriydi hatırlarsınız. Neyse arkadaşlar uyarımı yaptım Yahudilerin oyununa gelmeyin.
Ya da Yahudilere inat bol bol yemek videolarını izleyin ama orucunuzu bozmayın sevabı artsın.
Oruçluyken bol bol yemek izlemek sevabı arttırmıyor ne yazık ki. Bilmediğimiz konularda cahilce konuşmayalım lütfen. [emoji6]

Videoların üzerindeki işarete tıklayıp ilgilenmiyorum dersen o tür videoları göstermez. Durduk yere komplo teorisiyle kendinizi kandırıp hayali düşmanlar üretmeye gerek yok.

Oruçluyken bol bol yemek izlemek sevabı arttırmıyor ne yazık ki. Bilmediğimiz konularda cahilce konuşmayalım lütfen. [emoji6]
Ne kadar zor şartlarda oruç tutarsan sevabı o kadar büyük olur. ;)
Algoritma zaten çoğunluğa göre belirlenir. Aynı stres çarkı gibi. Herkesde öneriliyordu. Çünkü insanlar araştırıyor ve bilgi sahibi olmak istiyor
Algoritma mantığını yanlış anlamışsınız. Aslında gayet basit. Orkun Işıtmak izlersen eğlence kategorili videolar önerir. Ya da Google'da ekonomi aratırsan dolar videoları. Bir video çok izleniyorsa trend olur zaten. Trendden önerir ki yemek videolarından çok daha izlenen video türleri vardır eminim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı