RAM'e overclock yapabilir miyim?

alionerxos

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İşlemcim Ryzen 5 3400G APU sistem kullanıyorum anakart Gigabyte A320M-H 8 GB 2666MHz RAM kullanıyorum üstüne 1 RAM daha alacağım 16 GB yapacağım ama acaba MHz ayarlarıyla oynayabilir miyim? RAM overclock yapabilir miyim veya nasıl yaparım? Videosu veya anlatabilecek var mı?
Teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
OC yapmak istiyorsan Dual Kit RAM alman daha iyi olur. Farklı RAM'lere OC yapmak kolay değil. En düşük fiyatta en iyi OC potansiyeli için ya 2. el bak ya da buna.

OC yapmak istiyorsan Dual kit RAM alman daha iyi olur. Farklı RAM'lere OC yapmak kolay değil. En düşük fiyatta en iyi OC potansiyeli için ya 2. el bak ya da buna.

Hocam nasıl yapılacağı konuda yardımcı olur musunuz Corsair RS RGB var. Micron çipli ama nasıl yapacağımı pek bilmiyorum referans bulamadım YouTube'da.

Hocam nasıl yapılacağı konuda yardımcı olur musunuz Corsair RS RGB var. Micron çipli ama nasıl yapacağımı pek bilmiyorum referans bulamadım YouTube'da.
Bulaşma. Corsair'in RS ve RGB Pro modellerine OC yapıp RAM'leri eline alanlar var. Kontrolcüleri iyi değil sanırsam. Bakmak istersen bunlara bakabilirsin.
@kino

Bulaşma. Corsair'in RS ve RGB Pro modellerine OC yapıp RAM'leri eline alanlar var. Kontrolcüleri iyi değil sanırsam. Bakmak istersen bunlara bakabilirsin.
@kino

Yok hocam riske girmeyeyim 1800 liralık durumum yok şu an 😂

OC yapmak istiyorsan Dual Kit RAM alman daha iyi olur. Farklı RAM'lere OC yapmak kolay değil. En düşük fiyatta en iyi OC potansiyeli için ya 2. el bak ya da buna.

Anladım. Zaten başka bir konuda tekrar konuşmuştuk ram'i teşekkür ederim :)

Xmp açmanın herhangi bir zararı var mıdır peki ? Üstteki arkadaş öyle söylemiş de

Geri
Yukarı