RAM'lere zarar verdim mi?

Sayın moderatöre teşekkür edersiniz. Ben konuyu doğru şekilde girdim, düzeltmeye bakın... Demek istiyorum ki, RAM'leri yuvasına takarken aynı anda bastırmadım, simetrik bir şekilde. Önce öbür tarafından bastırdım, daha sonra da öbür tarafından. Çat diye ses geldi, ondan soruyorum.
Normal birşey o ses oturduğunu gösterir.

Sayın moderatöre teşekkür edersiniz. Ben konuyu doğru şekilde girdim, düzeltmeye bakın... Demek istiyorum ki, RAM'leri yuvasına takarken aynı anda bastırmadım, simetrik bir şekilde. Önce öbür tarafından bastırdım, daha sonra da öbür tarafından. Çat diye ses geldi, ondan soruyorum.

İki taraftan da ses geldiyse sorun yok hocam. Merak etme zarar görmemiştir.

Geri söküp bir bakıver eğer RAM'de ve RAM yuvasında görünürde bir hasar yoksa sorun olmaz, zaten kolay bozulacak parçalar değil bunlar.

Amaç o zaten asıl çıt sesleri gelmeden voltaj verirsen yani PC çalışırsa o zaman sorun olur. Bu işleri yapmadan önce iyi araştıramanızı öneririm.
Hocam aslında demek istediğim, önce bir tarafını, sonra diğer tarafını bastırdım. Yani aynı anda bastırmadım. Bu sıkıntı yaratır mı onu merak ediyorum.

Geri
Yukarı