RAM'lerin uyumunu nasıl öğrenirim?

slrofw

Hectopat
Şu anda kullandığım Kingston 4 GB RAM'in kutusunu garantisi dolduğu için zamanında çöpe atmıştım. Şimdi ise +4 GB ekleme yapmak istiyorum. Kullandığım RAM'in özellikleri;

SPD.,.png

memory..png

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr Bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Şu anda kullandığım Kingston 4 GB RAM'in kutusunu garantisi dolduğu için zamanında çöpe atmıştım. Şimdi ise +4 GB ekleme yapmak istiyorum. Kullandığım RAM'in özellikleri;

Eki Görüntüle 574902

Eki Görüntüle 574903

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Ben şahsen kasayı açtım baktım RAM'e markasına falan internete yazdım Hi-Level 4 GB RAM diye BIOS'tan da MHz ine bakıp bulmuştum.

4 GB DDR3 1333 MHz CL9 1.5V DIMM bellek alacaksınız.

Eki Görüntüle 574902

Eki Görüntüle 574903

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Kasayı aç RAM'i çıkart üstünde KVR şeklinde yazan numara var oranın fotoğrafını çek aynı model numarasını arat çıkan RAM'den alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı