RAM'lerin uyumunu nasıl öğrenirim?

slrofw

Kilopat
Şu anda kullandığım Kingston 4 GB RAM'in kutusunu garantisi dolduğu için zamanında çöpe atmıştım. Şimdi ise +4 GB ekleme yapmak istiyorum. Kullandığım RAM'in özellikleri;

SPD.,.png

memory..png

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr Bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Şu anda kullandığım Kingston 4 GB RAM'in kutusunu garantisi dolduğu için zamanında çöpe atmıştım. Şimdi ise +4 GB ekleme yapmak istiyorum. Kullandığım RAM'in özellikleri;

Eki Görüntüle 574902

Eki Görüntüle 574903

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Ben şahsen kasayı açtım baktım RAM'e markasına falan internete yazdım Hi-Level 4 GB RAM diye BIOS'tan da MHz ine bakıp bulmuştum.

4 GB DDR3 1333 MHz CL9 1.5V DIMM bellek alacaksınız.

Eki Görüntüle 574902

Eki Görüntüle 574903

Almayı düşündüğüm RAM ise Kingston KVR13N9S8/4 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC Bellek: Amazon.com.tr bu RAM benim RAM'im ile uyumlu mudur?

Kasayı aç RAM'i çıkart üstünde KVR şeklinde yazan numara var oranın fotoğrafını çek aynı model numarasını arat çıkan RAM'den alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı