Ramnit virüsü nasıl silinir?

Malzemeler:En az 8GB bellek
1)Windows sürümünüzün iso dosyasını indirin.
2)Rufus indirin.
3)Rufus içinde iso dosyasını seçip başlatın. Bu, bellekteki verileri silecek.
4)Bilgisayarı yeniden başlatırken boot menu tuşuna basın. Açılan menüden flash belleği seçin.
5) Yükleye basın, lisans yoka basın, disk ekranında bütün diskleri teker teker seçip silin. Sildikten sonra çift disk varsa hızlı olanı, tek disk ise o diski seçin. İsterseniz diski bölebiliriniz.

evet
format atmak istiyorum ama şu windows ayarlarındaki sıfırlama format değil diye biliyorum
O format değil zaten. Mobildeki fabrika ayarlarına sîfırla gibi birşey o. Birazdan Windows 10 linki atacağım. Dosyayı oradan indirin.

Malzemeler:En az 8GB bellek
1)Windows sürümünüzün iso dosyasını indirin.
2)Rufus indirin.
3)Rufus içinde iso dosyasını seçip başlatın. Bu, bellekteki verileri silecek.
4)Bilgisayarı yeniden başlatırken boot menu tuşuna basın. Açılan menüden flash belleği seçin.
5) Yükleye basın, lisans yoka basın, disk ekranında bütün diskleri teker teker seçip silin. Sildikten sonra çift disk varsa hızlı olanı, tek disk ise o diski seçin. İsterseniz diski bölebiliriniz.

O format değil zaten. Mobildeki fabrika ayarlarına sîfırla gibi birşey o. Birazdan Windows 10 linki atacağım. Dosyayı oradan indirin.
işte ben bunları yapamıyorum anlamıyorum

Hocam bunları indirin. İsterseniz Rufus yerine daha kolay olan Balena Etcher indirebilirsiniz. Sadece belleği ve dosyayı seçip başlata basıyorsunuz.

Hocam crack program indirdiyseniz ondan olabilir.

Geri
Yukarı