Rampage 4C 120S vs 4C 15

Makaleler
115
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Vatan'dan 30 TL'lik kuponum var iade yaptım bir ürünü. Vatan Bilgisayar'dan da iki model buldum. Vatan'dan başka alacağım bir ürün yok ve biliyorum Rampage iyi değil diyeceksiniz ama 30 TL kuponu harcayamamaktansa 20 TL daha vereyim fan alayım en azından. Sizce 4C 120S mi 4C 15 mi?
4C 120S: RAMPAGE 4C-120S 120mm RAINBOW FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4C 15: RAMPAGE 4C-15 120MM YEŞİL LED FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu markayı çok önermiyorum aralarında ki tek fark renk farkı sanırım o yüzden ben fark etmiyor, almışken rainbow olanını alırsınız.

Ucuz fan tavsiye etmem çok sesli olabilir.
Kupon var diye almak istiyorum bu 54 TL olandan sonraki en ucuz fan 150 TL Vatan'da.
Bu markayı çok önermiyorum aralarında ki tek fark renk farkı sanırım o yüzden ben fark etmiyor, almışken rainbow olanını alırsınız.
Ben de biraz önyargılıyım ama kuponu harcayacak başka bir ihtiyacım yok. Tek alabileceğim şey fan.

Aslında alınıp inceleme yapılabilir çok pahalı da değil, başka harcayacak bir şeyiniz de yoksa rainbow modelini alabilirsiniz bence.

Vatan'dan 30 TL'lik kuponum var iade yaptım bir ürünü. Vatan Bilgisayar'dan da iki model buldum. Vatan'dan başka alacağım bir ürün yok ve biliyorum Rampage iyi değil diyeceksiniz ama 30 TL kuponu harcayamamaktansa 20 TL daha vereyim fan alayım en azından. Sizce 4C 120S mi 4C 15 mi?
4C 120S: RAMPAGE 4C-120S 120mm RAINBOW FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
4C 15: RAMPAGE 4C-15 120MM YEŞİL LED FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Merhaba aldınız mı acaba sessiz mi memnun musunuz bende almayı düşünüyorum

Merhaba aldınız mı acaba sessiz mi memnun musunuz bende almayı düşünüyorum.
4 adet aldım, memnunum. Ben MOLEX ile bağladığım için 1300 RPM sabit dönüyor ancak ses çıkarmıyor pek. Özellikle dikkat etmen gerekiyor duymak için. İmzamdaki sisteme tıklayıp fanlara bakabilirsin.

Geri
Yukarı