Satıldı Rampage 4C-15 120mm kırmızı LED fan (6 adet)

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Şu anda kasamda aktif olarak kullandığım fanları satıyorum. Elimde 6 adet mevcut. Tanesini 20 TL'den düşünüyorum. 6 tane alınır ise 100 TL'ye bırakırım. Kargo alıcıya aittir. İstediği kargo şirketiyle gönderebilirim. Gebze içi elden teslim edebilirim, şehir dışına ise önce havale sonra kargo şeklinde gönderim sağlarım.
Alacak arkadaş Steam üzerinden ekleyebilir.

IMG_20200219_140650.jpg

Güncel.

Son düzenleme:
Elinizde başka satılık herhangi bir ürün var mı, SSD gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@fryzen hocam ben ekran kartını hala deneyemedim :D. Kuzen sistemi getirmedi 2.sistemde de RAM eksiği var :D. DDR3 RAM satan varsa lütfen yazsın ya :D. Ya da Laptop'a ekran kartı takabiliyor muyuz?:D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse fanlar çalışır durumdayken bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Ben de kırmızı fan kullanıyorum da renkler çakışmazsa düşünebilirim.

@fryzen Hocam ben ekran kartını hala deneyemedim :D. Kuzen sistemi getirmedi 2.sistemde de RAM eksiği var :D. DDR3 RAM satan varsa lütfen yazsın ya :D. Yada Laptop'a ekran kartı takabiliyor muyuz?:D
E-GPU yapabiliyorsunuz. Ancak bunun için güç kaynağı ve birtakım bilgiye ihtiyacınız var. YouTube'a E-GPU yazarsanız videolar var.
Mümkünse fanlar çalışır durumdayken bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz? Ben de kırmızı fan kullanıyorum da renkler çakışmazsa düşünebilirim.
Bu konuma göz atabilirsiniz. Çalışır haldeki fotoğraflar.

Geri
Yukarı