Rampage 500W 80+ Power Supply alınır mı?

Cnr_als

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar'dan bir sistem toplayacağım ama bütçem biraz az olduğundan dolayı 3500 TL bir bütçem var sistem bu INTEL 9100F-MSI RX570 ARMOR 4G OC-MSI H310M PRO-VD-WD 1TB-CRUCIAL 8GB RAM - Vatan Bilgisayar sistemde Power Supply Rampage 500W 80+ ama bazı arkadaşlarım bu markanın sıkıntılı olduğundan bahsediyor. Bu PSU Vatan Bilgisayar mağazalarından değiştirmek istiyorum mümkün müdür ya da bu marka ile idare eder miyim?
Senin yerinde olsam hazır kasa almam hocam gider kendim toplarım. İstersen itopya'dan kendi bütçene göre bir bilgisayar topla ve buraya topladıgın sistemi at bizde neler iyi neler kötü yada ne ekleyip ne kaldırabilirsin onu söyleyelim.

Bütçemi biraz arttırıp i5 9400F almam daha doğru olmaz mı mesela bir sistem buldum 500 TL fiyatımı arttırırım bu arada monitörlü 3500 TL civarı yani biraz bütçemi arttırabilirim arkadaşlarla yayın falan da açacağız arada. Yani İ5 9400F işlemcisini söylememin nedeni performans açısından söyledim Ryzen 2600'den daha performanslı. Cevaplarınızı bekliyorum bu arada sizin başka önerdiğiniz sistemler varsa paylaşabilirsiniz bakacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı