Çözüldü Rampage 600W 80 Plus Bronze PSU cızırtı sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nikrage

Decapat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 16GB DDR4
SSD veya HDD modeli
WD SN570 BLUE
Ekran kartı
EVGA NVİDİA GEFORCE 1660 SUPER
Anakart
MSI PRO H610M-B DDR4
İşlemci
İNTEL İ3 12100F
2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem aldım fakat bugün PSU sakatlık çıkardı. GTA 5 oynarken PSU'nun orada cızırtı sesi gelmeye başladı. Müşteri hizmetlerine falan götüreyim mi PSU'yu değiştirirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam büyük ihtimal coil base sesi yeni aldıysanız gidin değiştirin uğraşmayın ciddi bir şey yok ama.
2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan hazır sistem aldım fakat bugün PSU sakatlık çıkardı. GTA 5 oynarken PSU'nun orada cızırtı sesi gelmeye başladı. Müşteri hizmetlerine falan götüreyim mi PSU'yu değiştirirler mi?
Götürün, değişirler.

Hocam büyük ihtimal coil base sesi yeni aldıysanız gidin değiştirin uğraşmayın ciddi bir şey yok ama.

Yük altında oldu sadece hocam başka oyun oynarken Valorant vb. bu sorunu yaşamadım. Yine de gideceğim değiştiricem bu güç kaynağı hakkında açılan konular pek iç açıcı değil.

Yük altında oldu sadece hocam başka oyun oynarken Valorant vb. bu sorunu yaşamadım. Yine de gideceğim değiştireceğim bu güç kaynağı hakkında açılan konular pek iç açıcı değil.

Evet hocam Rampage PSU da başarılı değil Çin'den gelen ürünlere Rampage logosu basıp sattıklarını duydum.

Geri
Yukarı