Rampage 850 watt 80 Plus Gold iyi mi?

Hocam peki öneriniz var mı? Şu an değişmem mümkün değil. Verimliliği iyi midir?

Bütçeye bağlı, verimlilik konusunda Gold almış. Bu tür özellikleri sağlaması için elbetteki belirli bir seviyede olması lazım ama mükemmel sayılmaz tabii.

Arkadaşlar bende bu güç kaynağı var. Çoğu kişi bu güç kaynağının kötü olduğunu söylüyor. Sormak istediğim;
-Sizce nasıl?
-Verimliliği iyi midir?
- İdare eder mi beni?

Değiştirme durumum pek yok ve fikirlerinize ve bilginize ihtiyacım var.

Bende 600W 80+ var 2020 yılında almıştım sıkıntısı yok öyle dedikleri gibi patlamadı çatlamadı ben çok yük altında kullanmıyorum ama aşırı yükte nasıl olur bilemem.

Bu tür güç kaynaklarının en büyük sorunlardan birisi, global değer taşımamalarıdır. Yerel kanallarda incelemeler bulsanız bile korumaları, iç yapıları, ses testleri gibi hususlara asla değinilmez. Bu da haliyle ne aldığımız yönünde soru işaretleri doğurur. Bu güç kaynağı hakkında iyi-kötü diyemem. Ancak belirttiğim üzere fikir yürütmemi sağlayan durumlardan yoksun ürünleri sistemimde barındırmamaya özen gösteriyorum. Değiştirme durumunuz olmadığı için bu riski göğüsleyeceksiniz ancak gelecekte daha dikkatli olun.

Bende 600W 80+ var 2020 yılında almıştım sıkıntısı yok öyle dedikleri gibi patlamadı çatlamadı ben çok yük altında kullanmıyorum ama aşırı yükte nasıl olur bilemem.
Anladım hocam sağolun.
Bu tür güç kaynaklarının en büyük sorunlardan birisi, global değer taşımamalarıdır. Yerel kanallarda incelemeler bulsanız bile korumaları, iç yapıları, ses testleri gibi hususlara asla değinilmez. Bu da haliyle ne aldığımız yönünde soru işaretleri doğurur. Bu güç kaynağı hakkında iyi-kötü diyemem. Ancak belirttiğim üzere fikir yürütmemi sağlayan durumlardan yoksun ürünleri sistemimde barındırmamaya özen gösteriyorum. Değiştirme durumunuz olmadığı için bu riski göğüsleyeceksiniz ancak gelecekte daha dikkatli olun.
Hocam dediğinize katılıyorum. Ama az da olsa bilinir bir marka rampage. Her marka da bu risk var anladığım kadarıyla. Umarım bir sıkıntı olmaz uzun bir süre.

Yeni konular

Geri
Yukarı