Rampage alınır mı?

Egemen082

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bir aralar Rampage ürünlerine sarmistim ama çoğu kişi bana alma falan diyordu. Fare almayı düşünmüştüm ama pişman olursun gibi yorumlar gördüm. Cok fazla bir kalite aramıyorum. Oynadigim klavye+fare 100 TL anca eder bana Rampage cağ atlamışım gibi gelir. Sizce alsam mantikli olur mu? Çünkü kullandığım ürünler zaten çok dandik. Rampage iyi olur mu bana göre?

Merhaba. Bir aralar Rampage ürünlerine sarmistim ama çoğu kişi bana alma falan diyordu. Fare almayı düşünmüştüm ama pişman olursun gibi yorumlar gördüm. Cok fazla bir kalite aramıyorum. Oynadigim klavye+fare 100 TL anca eder bana Rampage cağ atlamışım gibi gelir. Sizce alsam mantikli olur mu? Çünkü kullandığım ürünler zaten çok dandik. Rampage iyi olur mu bana göre?

Sanmıyorum, bütçeniz ve aradığınız ekipmanlar nedir? Ona göre oneri yapalım.

Klavye, mouse, kulaklık hangilerini alacaksınız? Ve her biri için bütçe ne kadar?

Bu siteye bu soruyu sormak büyük bir hata hacım. Site müthiş bir Rampage düşmanı nüfusuna sahip. 3 yıldır aynı fareyi kullanıyorum. İlk günkü gibi çiziksiz, hatasız ve sıkıntısız ama bu arkadaşlara sorsak hastalıklıyım, virüslüyüm :D Başkalarının tavsiyeleriyle hayatınızı yönlendirmeyin. Kendiniz deneyerek, para harcayarak deneyim kazanın. Tavsiyem Gamepower Flare yönünde. Kendin 3 yıldır aralıksız kullanıyorum. Dokunmadığım ve tıklamadığım gün yoktur bu kadar da net söyleyeyim.

Almayın hocam. Genelde ürünleri 5-6 ay sonra bozulmaya başlıyor
Arkadaşta klavyesi mouseu kulaklığı var klavyesi 2 yıldır çalıştı, değiştirdi yine rampage aldı.

Mouse u alalı 9-10 ay oldu belki 1 yıl olmuştur, kulaklığı da aynı şekilde. Hiç bir şeyi bozuk degil. Başka seçenek yokken alınabilir fakat gigabyte, çöpler master, razer, Asus, steal series, logitech seviyesine getirdiler dandik ürünlerinin fiyatlarını...

Yeni konular

Geri
Yukarı