Rampage Aqua240-RGB ve Ryzen 5 3600X uyumu

Mummyss

Decapat
Yer
Van, Merkez
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Değerli dostlar 400 TL'ye bu ürünü Rampage Aqua240mm bilgisayarım için alacağım.
Kullandığım cihazın işlemcisi Ryzen 5 3600X.
Alacağım ürün hakkında su koyup mu boşaltacagiz. Bu ürün nasıl kullanılır bakımı vs. nasıl olur bilgili bir dostumuz beni bilgilendirirse çok memnun olurum.
Ne yapacağımı nasıl kullanacağımı bilmiyorum.
Bildiğim tek şey islemcimin 85 derceye kadar çıktığı...
Ürün ikinci el ucuz bir fiyata buldum sabah alacağım. Alma diyenler olursa bekliyorum al diyenler de tavsiye verirse sevinirim. Belki de kazık yiyorum bilmiyorum.
Bu güzel forum da bu yüzden var ve sanırım ömrümün sonuna kadar burayı kullanacağım.
Değerli moderatör dostlarınıza abilerimize de sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

Teşekkür ederim hocam peki ARGB kontörlü sağlayabilir miyim anakartimda bunu saglayan sağlamayan aksamin ne olduğunu bilmiyorum da.

Attığım modelde ARGB desteği bulunmaktadır ancak anakartınızda 3 pin ARGB girişi olmalı ya da bir ARGB Hub almanız gerekmektedir kasanızda ARGB Hub varsa deneyebilirsiz.

Attığım modelde ARGB desteği bulunmaktadır ancak anakartınızda 3 pin ARGB girişi olmalı ya da bir ARGB Hub almanız gerekmektedir kasanızda ARGB Hub varsa deneyebilirsiz.

Anakart modelim ASUS Prime B450ma ben baktım da anlamadım :( bir de siz bakar mısınız?
Bu arada Ryzen 5 3600X uyumlu mu pek bilmiyorum ya cahilim bayağı...

Son düzenleme:
İşlemciniz ile uyumlu ancak anakart modelini tam söyler misiniz?
I_OPorts.png

ASUS PRİME B450M-A 4400MHZ (OC) RGB

Geri
Yukarı