Rampage Bright RM-61 FPS oyunları akıcı değil

murat45654

Hectopat
Merhaba. Bütün oyunlarda akıcılık ve input lag sorunu yaşıyorum. 144 Hz monitöre sahibim ama sanki 144Hz değil gibi oyunlarda attığım mermi gitmiyor oyunlarda akıcılık olmuyor. Mermim arkada gitmiş gözükse bile adama işlemiyor. İnternetimde herhangi bir sorun yok 35 Mbps ve 6-7 upload alıyorum ping değerlerim normal. Offline oynadığım zaman da aynı problemi çekiyorum. AMD RX 580 4 GB ve AMD Ryzen 5 1600 işlemcim var. Yazılımsal olarak her şeyi denedim fakat nafile. Bütün sürücülerim güncel FreeSync vs bütün her şeyi açtım kapattım ama düzelmedi. BIOS'u güncelledim ama düzelmedi, RAM frekansını ayarladım düzelmedi, Display Port kablosu yerine HDMI kullandım düzelmedi, RAM'i çıkartıp başka slota taktım düzelmedi, MSI Afterburner'dan ayarlar yaptım düzelmedi, Windows'tan ayarlar yaptım ama yine düzelmedi. Sıcaklık değerlerimi kontrol ettim normaldi. Uzunca bir süredir bu akıcılık sorununu ve input lagı çekiyorum lütfen sebebini veya çözümünü bilen birisi yardımcı olabilir mi? (Bunlar dışında her PC'yi açtığımda BIOS'a yönlendiriyor belki konuyla alakası vardır)

Kullandığım monitör: Rampage Bright RM-61 24" 1ms Full HD Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı