Rampage colmena alınır mı?

Halil_mi

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktarada gördüğünüz gibi şokta Rampage colmena isimli 200TL'ye mouse gördüm alınır mı?

Ya dostum ben ne demişim üstte? "Viper Mini ile arasında 90TL fark var ve iki mouse arasındaki asıl fark görünüşken ekstra 90TL verilmez. düşerse bakılabilir." demişim. Siz de dönüp dolaşıp aynı şeyleri dediniz 🤔 ben o gram olayını başta bana "bilmeden yorum yapmayın" dediğiniz için açtım. Yoksa mesajı düzenlemeniz güzel bir şey. Ayrıca sadece Switch için mi diyorsunuz bir sürü fark var derken? Bir sürüden kastınız sadece Switch değildir herhalde. Öncesinde de Switch'ler için ahım şahım bir fark yok demiştiniz ama neyse. Kendinizle çelişiyorsunuz. Konu savaş alanına dönmesin, sonra boşa uyarı almayayım. Mesajları baştan oku ve düşün bence.

Ya ben kendimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz. Switch'ler arasında ahım şahım fark yok demiş olmam Switch'lerin tamamen farklı Switch'ler olduğunun gerçeğini değiştirmiyor. Siz asıl fark görünüş dediğiniz için bilmeden yorum yapmayın dedim. Bir sürü fark var derken mouse boyutlarının farklı olması, farklı Switch'i olması çok olmasa da ağırlık farkı olması zaten bir sürü fark değil midir? Görünüş farklı olsa birebir aynı mouse olsa, boyut farkı olmazdı. İndirim konusunda size hak verdim indirim olursa alınır dedim ama siz sanki siz söylemediniz ben söyledim gibi algılayıp ben ne demişim dediniz. Kendimle çelişmiyorum asıl fark görünüş dediğiniz için size açıklama yapmaya çalışıyorum. Hakaret etmeden saygı çerçevesi içerisinde tartıştığınız için teşekkür ederim.

Ya ben kendimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz. Switch'ler arasında ahım şahım fark yok demiş olmam Switch'lerin tamamen farklı Switch'ler olduğunun gerçeğini değiştirmiyor. Siz asıl fark görünüş dediğiniz için bilmeden yorum yapmayın dedim. Bir sürü fark var derken mouse boyutlarının farklı olması, farklı Switch'i olması çok olmasa da ağırlık farkı olması zaten bir sürü fark değil midir? Görünüş farklı olsa birebir aynı mouse olur, boyut farkı olmazdı. İndirim konusunda size hak verdim indirim olursa alınır dedim ama siz sanki siz söylemediniz ben söyledim gibi algılayıp ben ne demişim dediniz. Kendimle çelişmiyorum fark yok dediğiniz için size açıklama yapmaya çalışıyorum. Hakaret etmeden saygı çerçevesi içerisinde tartıştığınız için teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim. Aynı şeyleri söylemeye çalıştığımızın farkındayım. Sadece bir sürü fark var ve bana bilmeden yorum yapmayın demeniz canımı sıktı. Bir sürü fark yok, switchler arasında çok az bir ms farkı var ve asıl fark görünüş diye belirtmiştim. Ağırlık farkı da dikkate alınmaya değmez. Bu farklar arasından en fazla öne çıkan görünüş, ölçüler. Sırf estetik için de ekstra 90TL verilmez demek istedim. Düşerse bakılabilir diye de eklemiştim. Cidden aynı şeyleri söylüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı