Rampage Crack hakkında ne düşünüyorsunuz?

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Şahsen ben başta almayı düşünmüştüm. Beyaz rengi, kablosuz oluşu ve ağırlığı cezbetmişti beni, üstelik Nays ile 850TL gibi bir fiyata geliyordu fakat Rampage marka kulaklıklar ile yaşadıklarımdan ötürü çok tereddüt ettim. Kullananlardan da duyduğum kadarıyla, uzun ömürlü bir ürün olduğunu düşünmüyorum. İnternette de sadece Furylevel'in paylaştığı video var. Ne güzel bütün ekipmanları beyaz yapıyordum, keşke daha kaliteli bir şey olsaymış. Sizin düşünceniz nedir bu kulaklık ile ilgili?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler mutlaka, fakat ben Rampage'den ürün almazdım şahsen.

Klavye konusunda kendim ve etrafımdakilere göre memnunuz aslında. Uzun süre Rampage klavyeler kullandık herhangi bir sorun teşkil etmedi. Tabii bize de böyle denk gelmiş olabilir. Onun dışında özellikle kulaklık konusunda size katılıyorum.

O bütçede kablolu şeylere yönelirim ben 1600 gibi bantlarda başlıyor kaliteli alınabilir kablosuz kulaklıklar.

Kablolu olarak HyperX Cloud 2 kullanıyorum zaten halihazırda. Kablosuz kullanmak daha rahat olacağı ve ağırlığı Cloud 2'ye göre neredeyse yarı yarıya daha az olduğu için mantıklı gelmişti aslında başta.

Rampage ürünler başta güzeldir uzun vadede pek iyi olmaz ama garanti konusunda en başarılı markalardan biridir Rampage garantisine laf attırmam ellerinde olmayan ürünü daha üst ürünle ücretsiz değişim yapan bir marka.

Klavye konusunda kendim ve etrafımdakilere göre memnunuz aslında. Uzun süre Rampage klavyeler kullandık herhangi bir sorun teşkil etmedi. Tabii bize de böyle denk gelmiş olabilir. Onun dışında özellikle kulaklık konusunda size katılıyorum.

Kablolu olarak HyperX Cloud 2 kullanıyorum zaten halihazırda. Kablosuz kullanmak daha rahat olacağı ve ağırlığı Cloud 2'ye göre neredeyse yarı yarıya daha az olduğu için mantıklı gelmişti aslında başta.

Hocam Cloud II'yi verseniz ikinci elden, Rampage'e ayırdığınız bütçeyi de ekleyip G435 alsanız bir tane nasıl olur? Aşırı hafif, gayet güzel kulaklık. Bluetooth'u da var telefonunuzla falan da kullanılabilir.
Güncel fiyatları ne durumda bilmiyorum gerçi.

Hocam Cloud II'yi verseniz ikinci elden, Rampage'e ayırdığınız bütçeyi de ekleyip G435 alsanız bir tane nasıl olur? Aşırı hafif, gayet güzel kulaklık. Bluetooth'u da var telefonunuzla falan da kullanılabilir.
Güncel fiyatları ne durumda bilmiyorum gerçi.

Akakçe'de rengine göre 1590-1800TL arasında değişiyor fiyatları. Cloud 2'yi satacağımı pek sanmıyorum hocam. Gerçekten kulaklık diyebileceğim ilk kulaklığımdı ve annemin hediyesiydi. Belki ileride parasını ayarlayıp G435 alabilirim. Logitech'de Rampage kadar sorun yaşayacağımı sanmıyorum bende. Aklımda bulunsun, teşekkürler öneri için.

Rampage ürünler başta güzeldir uzun vadede pek iyi olmaz ama garanti konusunda en başarılı markalardan biridir Rampage garantisine laf attırmam ellerinde olmayan ürünü daha üst ürünle ücretsiz değişim yapan bir marka.

Rampage Orthus kulaklığımı garantiye göndermiştim birkaç ay öncesi. Proud modeli ile değiştirmişler. Özelliklerini kıyaslamadım fakat fiyatı Orthus'a göre daha yüksekti. 2 hafta öncesi'de fareyi göndermiştim, direkt sıfırını gönderdiler. Dediğiniz gibi garanti konusunda bir sorun yaşamadım bende.

Geri
Yukarı